Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Oficiálne: Dátum štartu ZOO je známy! Búrlivé víno päťkrát v týždni, vráti sa Kolonáda aj Milujem Slovensko

S premiérami hneď skraja nového roka pobeží aj Kredenc.

Joj odhaľuje termín štartu ZOO. Televízia seriálovú novinku podľa programových plánov uvedie skutočne v druhý januárový týždeň, pričom by sa na obrazovky mala dostať od pondelka 11. januára o 20:30. Markíza chce v tento deň konkurovať Búrlivým vínom, ktoré by sa  v 2. týždni budúceho roka malo vysielať až päťkrát do týždňa.

Hneď skraja nového roka sa vráti premiérový Kredenc, ktorý Markíza avizuje už od 11. januára. V utorok zas štartuje zimná verzia šou Vo štvorici po Slovensku, vo štvrtky je plánovaná premiérová Svokra. V stredu po dennom seriáli je plánovaná reprízová Chart Show, v piatok film.

Od pondelka do stredy, teda v dni, kedy má bežať ZOO, bude v daný týždeň konkurenciu spomínaným programom lídra tvoriť celebritná šou Joj Sladký život. Tá tak dostane ďalšiu šancu sa uchytiť. Vrátiť sa mala už túto jeseň, televíziu ju nakoniec znovu nasadí v období aj čase, v kedy fungovala.

Na štvrtky Joj pripravuje značnejšiu zmenu. Potvrdzuje úmysel vysielať nový sitkom Naši vo štvrtkovom prime-time o 20:35, pravidelne už však len s jednou časťou. Pri štarte sú plánované dva diely za sebou. O 21:15 po Našich televízia avizuje premiéru zábavnej relácie Inkognito, ktorá tak dostane nové nastavenie. Doteraz pravidelne bežala o pol deviatej. Vo štvrtok sa zatiaľ v novej ére vysielala raz cez leto.

V piatky, ako je už známe, ráta Joj s druhou premiérovou sériou Vinárov. Po nich skúsi dovysielať pozastavenú zoznamku z jesene Farmár hľadá ženu, ktorá sa vráti v piatok 15. januára v čase od 21:45. Je to o hodinu lepší čas, než v akom sa vysielala pred pauzou. Viac o návrate stopnutých formátov Joj z tohto roka nájdete v tomto článku.

Jednotka v piatok podobne ako na začiatku tohto roka začne vysielať reprízy Milujem Slovensko. Tento rok jej priniesli vysoké nadpriemery, niektoré fungovali viac ako premiéry z predošlých sérií. Telerozhlas si objednal celkovo 9 častí na zreprízovanie, vytiahne epizódy z tretej a štvrtej série, ktorá skončila len minulý týždeň.

Na obrazovky RTVS sa po roku a pol vráti Kolonáda. Jednotka chce aj druhú sériu vysielať v nedele o 20:25, prvú časť uvedie 10. januára. Markíza a Joj chcú zatiaľ v nedele konkurovať filmami. Viac o Kolonáde 2 sa dočítate v tomto článku.

Čítať viac...
Nahor