Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Odídenci z Markízy, ktorí sa neuchytili v Joj: Obaja sa upísali bulváru! Bruchala okamžite terčom tvrdej kritiky

Bývalé dlhoročné a výrazné tváre lídra idú k Novému času.

Joj ešte za bývalého vedenia zlákala na svoju stranu dve výrazné mená z Markízy, keď pripravovala spoluprácu s Marianou Ďurianovou a miesto mal dostať aj Pavel Bruchala. Po výmene riaditeľov na Kolibe sa však situácia začala meniť, pričom pravidelný priestor na obraze Joj sa nakoniec ušiel len bývalému moderátorovi Reflexu či Telerána. Miesto v Dobrom ráne však bolo nakoniec len dočasné, nakoľko bol ranný magazín po pár mesiacoch zrušený.

Obidve niekdajšie hlavné mená lídra ostali bez pravidelného televízneho angažmánu, čo využil pre svoju ponuku bulvárny denník. Napriek tomu, že Bruchala aj Ďurianová stáli roky na druhej strane, rozhodli sa prikývnuť a obaja sa stávajú súčasťou Nového času.

pavel bruchala novy cas

Ostrý článok smerom k Bruchalovi a jeho novému miestu v bulvári priniesli Topky, ktoré pripomenuli moderátorov postoj k tomuto typu médií. „Kedysi sa Pavel vyjadril, že bulvár robia podľa neho deti, ktoré ešte nevedia, o čom je život, a vždy mu vadilo, keď sa o ňom písalo. No neubehlo ani tak veľa času a Bruchala akoby dostal amnéziu. Na toto všetko zabudol a dnes sa už vysmiaty fotí s mikrofónom bulvárneho plátku v ruke. Žeby Bruchala dospel do štádia, že pre peniaze urobí všetko?“ píše online denník.

Bruchala ako dôvod, prečo prijal ponuku Nového času, uviedol aj návrat do pravidelného pracovného tempa. „Takéto nové výzvy potrebujem, aj preto nastali tie zmeny predtým – v Markíze som sa dostal do štádia stereotypu a vnútorného nenaplnenia. Posledný rok som mal pauzu, veľa som uvažoval a veľmi mi to pomohlo. Už som si však povedal, že potrebujem nejaký režim, prácu a život mi priniesol túto ponuku,“ povedal o novom mieste Bruchala pre Nový čas.

Čítať viac...
Nahor