Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Odhalený jesenný plán Joj: Pripravuje vlastnú talkshow, hlavnou hviezdou Kraus!

Joj po rokoch opäť uvedie vlastnú talkshow. Po čase otvorí spoluprácu s Janou Krausom, ktorý sa na jeseň stane jej tvárou.

Napriek tomu, že jarné federálne projekty Joj a Primy nezafungovali, televízie opäť spoja svoje sily na jeseň. Primácka Šou Jana Krausa expanduje aj na Slovensko, pričom už od konca augusta dostane česko-slovenskú podobu.

Jan Kraus informácie sám potvrdil tento piatok na záver poslednej jarnej epizódy svojej šou na Prime, počas ktorej avizoval zmeny a nakoniec prezradil obe najdôležitejšie. V závere pozdravil divákov Jojky, na ktorých sa spolu s tými českými teší od 27. augusta, kedy sa šou vráti na obrazovky. Tá sa po novom už nebude vysielať v piatky ale v stredy, pričom ide dosť nečakanú zmenu.

Jan Kraus prešiel so svojou talkshow na Primu na jeseň 2010, keď pár mesiacov pred tým definitívne ukončil spoluprácu s Českou televíziou, s ktorou mal od štartu talkshow (od roku 2004) spory. Na Prime dosahoval Kraus kolísavé výkony, ustálil sa však v piatkovom čase po 22:00. Kľúčom k úspechu šou sa  stalo jej zaradenie po skončení úspešnej Všechnopárty s Karlom Šípom, ktorá pravidelne presahuje milión divákov a prináša ČT vysoko nadpriemerné výsledky. Kraus tak so Šípom nekolidoval a nevysielal sa ani neskoro po skončení Všechnopárty, ale jej divákov dedil. Streda je pre obe televízie ale aj divákov v rámci zaradenia talkshow veľkou neznámou a môže znamenať jej pád.

Prostredníctvom federálnej Šou Jana Krausa tak Joj po rokoch opäť prinesie vlastnú talkshow. Do relácie by totiž pravidelne mali putovať slovenskí hostia, hovorí sa aj o jej natáčaní na Slovensku. Obe televízie by mali reláciu vysielať súčasne. Joj s Krausom spolupracovala už v roku 2006, kedy jednu nedeľu v mesiaci priniesla vlastný formát Bez obáv, prosím. Šou sa dožila pár dielov. Prima už v rámci šou spolupracovala aj s TA3, ktorá vysielala talkshow dokonca v časovom predstihu.

Čítať viac...
Nahor