Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Odhalené: Takto vyzerá nová scéna Talentu! Ako je to so vzťahom Mórovej a Bílej? (fotky)

Na internet sa dostali obrázky z natáčania televíznych kastingov piatej série Česko Slovensko má talent, televízia po druhý raz použije ledkovú scénu.

Najdôležitejšia kastingová alebo populárnejšie nazývaná divadelná fáza Česko Slovensko má talent sa po prvý raz nevyrába v divadle ale v štúdiu v bratislavskej Inchebe a už teraz vieme zodpovedať otázku, ako sa Joj popasovala s novou výzvou.

Podľa uniknutých záberov je jasné, že tvorcovia talentovej šou napriek dosiaľ najnižšiemu rozpočtu po druhý raz v histórii použijú ledkovú scénu vyskladanú z niekoľkých LED panelov. Pomôže im pri zdynamizovaní a vizuálnom zatraktívnení jednotlivých vystúpení, svoju úlohu zohrá najmä v situáciách, keď celá porota stlačí bzučiaky, čím zastaví vystúpenie a, podľa všetkého, výrazne napomôže k pompéznosti po stlačení golden buzzera, nového prvku v česko-slovenskej verzii šou. Z LED stien bola kastingová scéna Talentu vyskladaná po prvý raz v tretej sérii.

Štúdio kastingov Česko Slovensko má talent sa bude pri piatej sérii viac podobať na priestor, v ktorom sa odohrali kastingy česko-slovenského X Factoru. Talent však dostal led steny aj po bokoch scény, iné rozmiestnenie dostalo publikum. Či už v porovnaní s X Factorom alebo predošlými ročníkmi ČSMT, po prvý raz budú diváci porotu obkolesovať po bokoch, zmenšil sa tak objem divákov za porotou, čo môže na obrazovke pôsobiť chudobne. Všetky fotografie nájdete na konci článku.

Na internete sa okrem iného začal rozoberať aj medializovaný spor medzi porotkyňami Dianou Mórovou a Lucii Bílou. Kým v prípade Superstar sa do médií prostredníctvom oficiálneho webu Markízy dostali optimistické selfie fotografie jej porotcov, Topky začali v rovnakom čase rozoberať napätie medzi ženskými členkami poroty Talentu. Diskutujúci diváci, ktorí sa zúčastnili natáčania, však napätie nezaznamenali a pochvaľovali si dobrú náladu počas výroby. Aj z prostredia Talentu okrem iného, rovnako ako v prípade Superstar, vyšli spoločné „veselé“ selfie porotcov, v tomto prípade z nich však televízia dosiaľ nevyťažila.

Selfie porotcov, ktoré zdieľal Jaro Slávik
porota cesko slovensko ma talent prachar morova bila slavik 2 porota cesko slovensko ma talent prachar morova bila slavik

Spoločná selfie porotcov Superstar
superstar vytiskova jandova habera soukup 2

Zábery novej scény Česko Slovensko má talent
cesko slovensko ma talent 2015 scena 7 cesko slovensko ma talent 2015 scena 6 cesko slovensko ma talent 2015 scena 5 cesko slovensko ma talent 2015 scena 4 cesko slovensko ma talent 2015 scena 3 cesko slovensko ma talent 2015 scena 2 cesko slovensko ma talent 2015 scena 1

Pohľad na štúdio česko-slovenského X Factoru
x factor 2014

Čítať viac...
Nahor