Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Odhalené nové meno seriálu Kukučka, Markíza si poistila ďalšiu tvár z Chlapi neplačú!

Líder investuje do podvečernej novinky, pre seriál zlákal mnoho „áčkových“ hercov.

Kukučka štartuje o necelé dva týždne a Markíza naďalej napreduje v promovaní seriálu a odhaľovaní nových podrobností. Len na konci minulého týždňa potvrdila, že do novinky prechádza hviezda z Búrlivého vína – Milo Kráľ, ktorý sa naposledy vo vínnej ságe objavil tento pondelok. Spôsob, akým odišiel zo seriálu, búrlivo diváci skritizovali. V Kukučke stvárni brata Alexandra Bártu a Anny Šiškovej, predstaví sa v úlohe, ako sám herec povedal, „hajzlíka,“ ktorý, narozdiel od súrodencov, chce zabudnúť na svoje korene a jednoduchšie pomery, v akých vyrastal.

Okrem Kráľa bola pre seriál potvrdená aj Marta Sládečková, ktorá sa objaví v retrospektívnych obrazoch. Hrá matku Matúša Kvietika, predstaviteľa hlavného romantického hrdinu, ktorý prichádza na Slovensko odhaliť tajomstvo a splniť posledné prianie svojej matky. V napĺňaní tohto želania by mu pritom mala brániť Gabika Dzuríková, ktorá sa taktiež pridáva medzi herecké osadenstvo Kukučky. Dzuríková je jednou z tvárí Chlapi neplačú, ktorej Markíza ponúkla úlohu aj v jesennom projekte.

Zoznam známych slovenských hercov, ktorých Markíza zaplatila do Kukučky, je tak opäť o niečo dlhší. Súčasťou seriálu bude aj Ľuboš Kostelný, Maroš Kramár, Ľubo Roman, z Paneláku televízia stiahla Romana Luknára, Janu Kovalčíkovú či Daniela Žulčáka, ktorý sa objavoval aj v Divokých koňoch.

Markíza do vysielania aktuálne nasadila novú upútavku, v ktorej divákom prezrádza viac o seriáli. Ten bude zameraný na romantiku a tajomstvo, televízia už priamo vo vysielaní odhaľuje podobu hlavnej dejovej linky.

Čítať viac...
Nahor