Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Odhalené nové mená seriálu Kukučka: Markíza stiahla ďalšie tváre z Paneláku!

Luknár nie je jediným hercom z Paneláku, ktorý sa bude objavovať v novom seriáli Markízy.

Markíza prešla v promovaní seriálovej novinky Kukučka do druhej fázy kampane, v ktorej predstavuje nových seriálových hrdinov. V upútavkách zároveň odhaľuje ďalšie tváre, ktoré budú dôverne poznať diváci Paneláku.

Z kampane a taktiež promo materiálov je zrejmé, že Roman Luknár nie je jediným hercom, ktorý sa po skončení Paneláku presunie na obraz Markízy. Televízia angažovala dokonca herečku, s ktorou Luknár pravidelne v dennom seriáli Joj hrával – Janu Kovalčíkovú. Tá v Paneláku stvárňovala Romanu, frajerku Luknárovho syna Patrika Janča, ktorého hral Samo Spišák. Kovalčíková a Luknár sa tak na pľaci spoločne stretávajú aj po skončení jojkárskeho seriálu, ktorého fanúšikovia tak budú môcť takýmto spôsobom zažiť závan nostalgie.

Tento raz by sa herci mali ocitnúť v inom seriálovom vzťahu. Kovalčíková bude podľa všetkého stvárňovať Luknárovu dcéru Lenku. Viac o postavách nižšie.

Ďalšou tvárou známou z Paneláku, ktorá bude účinkovať v Kukučke, je Daniel Žulčák. Ten do denného seriálu prišiel až v jeho závere, výraznejšie zaujal v inom seriáli Joj – Divoké kone, kde stvárňuje v retrospektívnych záberoch mladého Osvalda Závodského. Rovnako ako v Divokých koňoch aj v Kukučke by mal Žulčák zosobniť negatívnu postavu. V upútavke sa objavuje po boku Ľuba Romana, ktorý si rovnako ako v Búrlivom víne zahrá zloducha. Žulčák sa v minulosti objavil napríklad aj v Horúcej krvi.

Jana Kovalčíková po boku Romana Luknára aj v Kukučke, v seriáli si zahrá aj Daniel Žulčák
kovalcikova zulcak kukucka

Hlavné postavy seriálu Kukučka

Jozef Jablonský (Roman Luknár)
Láskyplný otec, ktorý chráni tajomstvo. Otec, akého by chcel každý z nás – starostlivý, chápavý, zásadový. S manželkou Maruškou majú nádherný láskyplný vzťah a chvíľami ešte stále pôsobia ako zamilovaní školáci. Vychovali dve krásne dcéry – Táňu a Lenku – a v pôvabnej dedinke vybudovali krásny penzión Jablonka, ktorý sa teraz snažia odkúpiť od nových majiteľov pozemku. Celé roky však aj ukrýva tajomstvo, na ktoré chcel navždy zabudnúť… 

Maruška Jablonská (Anna Šišková)
Dokonalá matka a manželka, ktorá urobí všetko pre svoju rodinu. Maruška je skutočným srdcom Jablonky. Je matka, o akých sa píšu knihy, a zároveň skvelá manželka. Jozefa a svoje dcéry podporuje zo všetkých síl. Má dvoch bratov, pre ktorých je tu za každých okolností, a je to práve ona, kto drží „súrodencov Paludovcov“ ako tak pokope. Tajomstvo, ktoré s Jozefom chránili, však môže vyplávať na povrch.

Táňa Jablonská (Mary Havranová)
Mladá žena, ktorá je ochotná bojovať za svoje presvedčenie. Krásna, vášnivá, oddaná, taká je Táňa Jablonská. Mladá žena, ktorá je ochotná bojovať za svoje presvedčenie bez ohľadu na to, akú cenu za to bude musieť ona sama zaplatiť. Miluje svoju rodinu a nevie si predstaviť svoj život niekde ďaleko od nich. Spolu s rodičmi, ujom a mladšou sestrou pracuje v rodinnom penzióne Jablonka. Má rada prírodu, nádherne spieva a veľa času trávi s deťmi svojho strýka Miloša – Duškom a Radkou. Jej život plynie pokojne až do okamihu, kedy stretne Juraja a osudovo sa doňho zamiluje. V tom okamihu však ešte ani sama netuší, čo všetko sa v jej živote zmení…

Juraj Baumann (Matúš Kvietik)
Talentovaný lekár, ktorý chce odhaliť tajomstvo. Juraj Baumann je typický mladík z „veľkého sveta“ – talentovaný lekár, úspešný a sebavedomý. Po smrti mamy prichádza na Slovensko odhaliť tajomstvo, ktoré mu naznačovala len pár minút pred smrťou. Avšak to, čo malo byť pôvodne len niekoľkodňovou cestou, sa zmení vo chvíli, keď prvýkrát uvidí Táňu. Mladík, ktorý dovtedy trávil čas len v práci a na večierkoch plných modeliek, odrazu zisťuje, že skutočná láska je oveľa cennejšia.

Vasiľ Práger (Ľubo Roman)
Úspešný podnikateľ, ktorý poťahuje nitkami. Nekorunovaný vládca, ktorý z pozadia ovplyvňuje životy mnohých. Úspešný podnikateľ, ktorý pozná každého a zariadi čokoľvek. Muž, ktorý túžil po dedičovi „po meči“, ale dočkal sa len dcéry a napriek tomu, aká ju úspešná, je to v jeho očiach stále „len“ žena. Aj on však zažil v živote odmietnutia, ktoré z neho spravili ešte krutejšieho človeka, akým bol dovtedy.

Miloš Paluda (Alexander Bárta)
Obetavý otec, ktorý sa príliš bojí lásky. Po smrti milovanej ženy Evy sa Miloš úplne zrútil a dlho to vyzeralo, že jeho dve deti – Radka a Duško – stratia ešte aj otca. Nebyť rodiny jeho sestry Marušky, pravdepodobne by sa tak aj stalo. Cesta k „normálnemu“ životu však nebude ľahká. Otec, ktorý sa sám stará o dve malé deti, stále cíti, ako veľmi potrebujú mamu. On sám sa ale lásky príliš bojí.

Čítať viac...
Nahor