Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Od Paneláku k Markíze: Ďalší herec si to namieril k televíznemu lídrovi!

Medzi seriálovými Doktormi sa nachádza aj herečka, ktorá sa stala známou vďaka dennému seriálu Joj.

Už zajtra štartuje Markíza svoju seriálovú novinku Doktori, pričom televízia detailne predstavila všetky hlavné herecké mená a postavy, ktoré budú stvárňovať. Okrem trojice notoricky známych mien sa v seriáli objavia aj Anna Javorková, Ivan Romančík, Zuzana Kronerová, Martin Šalacha známy napríklad zo sitkomu Kutyil s.r.o či Ľuboš Kostelný.

Nemalú postavu však v seriáli stvárni aj niekdajšia tvár Paneláku, Anna Sakmárová. Tá sa do povedomia divákov aj médií dostala v dennom seriáli Joj po boku Jána Koleníka. Kým do Paneláku prišla ako škaredé káčatko, v Doktoroch bude od prvého momentu pasovaná za krásku, s čím nemala problém aj v seriáli Joj, kde sa z nej nakoniec stala modelka.

Na obrazovke Markízy sa objavuje čoraz viac súčasných či bývalých tvárí Paneláku. Po Alexandrovi Bártovi, Helene Krajčiovej či Hane Gregorovej z denného seriálu odchádza Vlado Kobielsky, ktorý si to namieril do Búrlivého vína, budúci rok sa v sitkome Horná-Dolná objavia aj Peter Sklár či Matej Landl. Súčasne v Paneláku a Búrlivom víne už teraz hrá Kristína Turjanová.

Foto: záber z klipu Thinking About You

Čítať viac...
Nahor