Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Od októbra bude mať Pohlreich novú show vysielanú naživo

Show „Varí celé Česko!“ sa možno objaví aj na slovenských obrazovkách. Od októbra ju bude naživo vysielať stanica Prima. 

Zdeněk Pohlreich dostane príležitosť ukázať svoje schopnosti v úplne novej cooking show, ktorá sa bude vysielať naživo. Projekt „Varí celé Česko!“ vychádza z britskej show Cookalong s fenomenálnym Gordonom Ramsayom. Českú obdobu show zaradí do svojho sobotného prime timu česká stanica Prima. Podľa našich informácií by mohla show preberať aj jedna zo staníc skupiny JOJ Group, ktorá má s českou Primou dlhodobo nadštandardné vzťahy. Napríklad JOJ úspešne vysielala Pohlreichovu show „Áno, šéfe!“. Aktuálne Prima a JOJ vysielajú v nedeľu večer spoločný projekt Česko Slovensko má talent.

Pohlreich bude v show „Varí celé Česko“ pripravovať naživo trojchodové menu, pričom variť bude z dostupných surovín a obyčajné jedlo sa pokúsi povýšiť na delikatesu. Do každej relácie si pozve hviezdných hostí, ktorí mu s prípravou jedla pomôžu. Zároveň sa počas vysielania Pohlreich spojí prostredníctvom Skypu s dvoma divákmi, ktorým bude s prípravou jedla počas priameho prenosu pomáhať a sledovať ich ako sa im darí.

 

Originálny program stanice Channel 4:

[youtube width=“600px“ height=“400px“]WiCl8fKlvCA[/youtube]

 

Foto: Prima

Čítať viac...
Nahor