Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Od decembra WAU upravuje program – jedna zmena šokuje!

Stanica WAU, ktorá vysiela od apríla tohto roka, upraví od decembra svoju programovú štruktúru. Niektoré zmeny sú logické, niektoré prekvapia, jedna z nich je však nečakaná. WAU sa v sledovanosti pohybuje na úrovni medzi 1,5% – 2% podielu na trhu, podobne ako napríklad stanica Fooor a vyššie ako Dvojka RTVS a TA3. V cieľovej skupine žien sa podiel na trhu pohybuje výraznejšie nad 2%. Najsilnejšie bloky ponúka predpoludním, krátko popoludní, od 19 do 21 hod. a po 22.hodine. Najsledovanejšie sú pôvodné formáty Nákupné maniačky a Bratislava: Deň a noc, darí sa aj reláciám o bývaní, či svadbách (Veľké upratovanie, Najkrajšie bývanie, Naša svadba) a niektorým lifestylovým programom, v popoludňajších reprízach na WAU funguje aj Súdna sieň.

Od decembra dochádza k zmenám v rannom, podvečernom a večernom bloku. Do štruktúry WAU sa vracia Gordon Ramsay a relácia Áno, šéfe USA, ktorá sa bude vysielať ráno okolo 7,00 hod. i podvečer okolo 17,45 hod., kde nahradí reláciu Najlepší vizážisti. Do popoludňajšej ponuky o 16.00 hod. pribudne show Survivor – Ako prežiť, ktorá sa bude vysielať denne od pondelka do piatku. 17.00 hodina bude patriť seriálu Vtierka Castle. Po novom bude vyskladaný prime time WAU – po Nákupných maniačkách o 20.00 hod. bude každý pracovný deň vysielať úspešný seriál Kde bolo tam bolo a o 20.55 hod. prekvapujúco dvojporciu seriálu Simpsonovci, ktorého domácou stanicou bola doteraz Pluska. Seriál Bratislava: Deň a noc sa v decembri už vysielať nebude.

kde bolo tam bolosurvivorsimpsonskitchen-nightmares

 

Zmena zasiahne aj víkendy. Adrenalínová show Survivor obsadí sobotné popoludnia v piatich častiach za sebou. Podvečer bude WAU vysielať Najlepšie torty a kuchársku show Gordona Ramsaya a večer od 20.00 maráton so seriálom Panelák – epizódy z uplynulého týždňa. V nedeľu popoludní ponúkne maratón so seriálom Moderná rodina, podvečer adrenalínovú show Amazing Race a večer bude WAU seriálová – v primetime odvysiela o 19.00 seriál Prison Break, o 20.00 dvojporciu seriálu Stratené duše a po 22. hodine seriál Californication.

Ide o najvýraznejšie programové zmeny WAU od začiatku jej vysielania. Ako sa prejavia na sledovanosti vás budeme priebežne informovať.

Čítať viac...
Nahor