Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Očakávaný seriál internetovej postavičky Evelyn by mohol odštartovať už po prázdninách!

Populárna internetová postavička chystá s Joj televízny projekt, na obrazovky by sa mohol dostať už o pár mesiacov.

Pripravovaný a ohlásený nový seriál v hlavnej úlohe s internetovou postavičkou Evelyn, o ktorom je zatiaľ viac-menej ticho, by sa na obraz mohol dostať po lete či dokonca už na jeho konci. Naznačila to samotná komička Eva Kramerová v jojkárskom Topstar. „Chystám, mám veľké plány, ktoré by som zatiaľ nechcela prezrádzať. Ale myslím, že koncom leta sa všetci všetko dozvedia,“ odpovedala Evelyn v šoubizovej relácii na otázku, či chystá projekt aj mimo internetu.

Svet podľa Evelyn ohlásila Joj vo svojej brožúre pre klientov na rok 2015. Potvrdila ho aj v tlačovej správe. V prípade predstavovaní plánov na najbližší rok však televízie prezentujú projekty, s ktorými rátajú do sezóny, nie vždy však môže dôjsť k ich realizácii. Televízia napríklad na tento rok ohlásila aj pokračovanie Profesionálov, je možné, že si však diváci na nové časti budú musieť počkať dlhšie.

Seriál Svet podľa Evelyn bude so sebou niesť prvky improvizácie, ktoré sú komičke vlastné. Vzniká v autorskom tíme Kristíny Cibulkovej, režisérom má byť Lukáš Kodoň. Televízia uviedla 30-minútovú minutáž, v prípade sitkomu Kolabs vyrába dvadsaťminútovky. V seriáli si majú zahrať aj Jozef Vajda, Štefan Martinovič, Mirka Dríňová či Barbora Žilecká.

O seriáli Svet podľa Evelyn
V Bratislave sa do života Evelyn pripletú ľudia, pracujúci v pasáži pod bytom, v ktorom býva. Alica – kaderníčka, ktorá nedokáže povedať ani vetu bez zdrobneniny, Barča – predavačka vo svadobnom salóne, neveriaca na lásku a Steve – čašník z kaviarne s veľkými ambíciami, ktorý raz žil v Londýne, takže teraz už všetko vie, lebo všetko zažil. Aj napriek novým priateľom zostáva jej jedinou spriaznenou dušou Erika, ktorej Evelyn každý deň volá do Kubína a referuje jej všetko, čo sa zase stihlo udiať. Evelyn Erike pravidelne reportuje tiež o tom, čo práve robí jej sused – slávny herec Jozef Vajda. Diváci zároveň budú môcť Evelyn „čítať myšlienky“ vďaka tomu, že budú počuť jej vnútorný hlas, nie vždy korešpondujúci s tým, čo hovorí nahlas. Vďaka podvedomým monológom Evelyn niekedy prezradí aj to, čo by najradšej uchovala v tajnosti do konca života.

Čítať viac...
Nahor