Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Imidžové promo na deviatu Farmu je vonku, hlavnou témou ovce! Markíza reality šou skutočne vytiahla narýchlo

Televízia sa do proma púšťa netradične neskoro, do štartu šou ostáva iba týždeň.

Farma pred svojím štartom dostáva tradičné imidžové promo. Už klasicky v ňom vystupuje Kveta Horváthová, pričom upútavka pravidelne vystihuje hlavnú tému daného ročníka reality šou. V deviatej sérii to budú po čase opäť ovce, keď sa šou vráti k pastierstvu a salašu, ktorý budú musieť farmári zo schátraného statku vybudovať. Po príchode na farmu ich však privíta iba domček farmára týždňa a torzo kuchyne bez stien. Nová farma sa nachádza medzi Terchovou a Zázrivou, odkazovať bude na legendu Juraja Jánošíka.

Tradičné promo na Farmu prichádza netradične neskoro, šou štartuje už o týždeň vo štvrtok 7. septembra o 22:15. Kampaň na ôsmu sériu spustila napríklad tri týždne pred nástupom reality šou na obrazovku. Farmu 9 nasadila Markíza do štruktúry náhlou zmenou programu, a to napriek tomu, že ju začala vyrábať v dostatočnom predstihu. To, že rozhodnutie odštartovať Farmu hneď skraja sezóny prišlo narýchlo, potvrdzujú aj zákulisné zdroje.

Farmou si Markíza bude chcieť poistiť výkonnosť druhého kľúčového večerného slotu v priebehu celého pracovného týždňa. Novinkou predchádzajúcej ôsmej série bolo zaradenie šou aj na stredy, vďaka čomu sa vysielala päťkrát v týždni a v rovnakom nasadení sa objaví aj pri najbližšej deviatej sérii. Celkovo tak v týždni uvedie až šesť epizód, nakoľko v piatky pokračuje v režime s klasickou epizódou a Duelom. Ten bude k tomu reprízovať v nedeľu po Let´s Dance.

Čítať viac...
Nahor