Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Očakávaná šou Markízy Tvoja tvár znie povedome: Príde o hlavnú hviezdu?

Už na jar by sa na obraze Markízy mala objaviť nová talentová šou s celebritami, bude bez jednej z hlavných hviezd?

Televízny líder pripravuje do ďalších mesiacov hneď niekoľko nových šou, medzi tie hlavné patrí licencovaná novinka Tvoja tvár znie povedome. Aj keď sa zatiaľ o nej prakticky nehovorí, portálu Mediaboom.sk sa okrem iného podarilo zistiť prvé celebritné mená, ktoré má záujem Markíza do šou angažovať.

Patrí medzi ne aj Nela Pocisková, o ktorú mala mať televízia značný záujem. Podľa zdrojov z prostredia televízie mala byť účasť Pociskovej vo formáte dokonca istá, dnes je ale otázna. Len tento víkend totiž herečka oficiálne oznámila svoje tehotenstvo, pričom podľa bulvárnych zdrojov má byť Pocisková vo štvrtom mesiaci.

Šou Tvoja tvár znie povedome by sa mala vysielať na jar 2016, v prípade potvrdenia zaradenia do jarnej štruktúry je očakávané jej nasadenie od marca. V tomto období už bude Pocisková v značnom štádiu tehotenstva. Či sa bude chcieť herečka zúčastniť šou aj tak je nejasné. Len prednedávnom sa rozhodla obmedziť svoje pracovné povinnosti, keď ohlásila koniec v Búrlivom víne. Za jej rozhodnutím stálo podľa všetkého aj tehotenstvo.

Ďalším menom, o ktorom sa v súvislosti so šou Tvoja tvár znie povedome hovorí, je Pociskovej partner Filip Tůma. Do projektu by sa mohol tiež zapojiť nový člen hereckého tímu Hornej Dolnej Štefan Skrúcaný. Okrem týchto mien by mala Markíza siahnuť i po bývalých superstáristoch. Televízia má na výber aj čerstvé mená z nedávno ukončenej štvrtej federálnej Superstar.

Šou Your Face Sounds Familiar je postavená na známych osobnostiach, ktoré každý týždeň vystupujú v roli iného známeho speváka. Za koho sa prezlečú a akú pieseň odspievajú, si nevyberajú sami, ale žrebujú si to v priamom prenose. Môže ísť o mladého či staršieho umelca, dokonca nebohého a taktiež speváka opačného pohlavia. Známa osobnosť musí nielen odspievať pieseň umelca, ktorého si vyžrebovala, ale aj ho napodobniť. Podobne, ako v Let´s Dance či Showdance, aj tu sú prítomní porotcovia a súťažiaci sú bodovaní. V tejto šou pri tom body nerozdáva len porotcovský panel a diváci, ale bodujú sa aj súperi navzájom.

Formát je populárny po celom svete, licencorom je spoločnosť Endemol. Šou sa len tento rok vysielala vo vyše pätnástich krajinách sveta, mimo iných sa objavila už v Kanade, Južnej Afrike, Grécku (spoločná verzia s Cyprom), Číne, Indonézii, z našich susedov vyvrcholila tento rok tretia séria v Maďarsku, od minulého roku beží v Poľsku, kde je vysielaná každý polrok, dve série videli v rokoch 2012 a 2013 diváci na Ukrajine. V Amerike sa šou objavila minulý rok.

Čítať viac...
Nahor