Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Očakávaná druhá séria Za sklom v reštarte vlažná, Joj zopakovala úvodnú časť! Tesne však viedla

Joj po dlhom čakaní vrátila na obrazovky odkladanú kriminálku, v druhej sérii sa výrazne venuje slovenskej politike a podsvetiu.

Druhá séria Za sklom sa vrátila. Joj už definitívne odvysiela všetkých osem častí kriminálky, ktorú vlani na jeseň hneď po prvej časti stopla. Ako dôvod uviedla nevhodný vysielací čas, keď ju nasadila až do druhého večerného pásma a oproti prvej sérii prišla pri štarte tej druhej o nemálo divákov. Joj sa s kriminálkou vrátila do prime-time, kde však na úvod zopakovala už odvysielanú úvodnú časť druhej sezóny Za sklom, reprízu si malo pozrieť 5,4 % divákov s podielom 15,4 %. Minulú jeseň si túto časť v premiére pozrelo 4,7 % divákov.

Za sklom bolo tento utorok tesným lídrom s najmenším možným náskokom, Najväčší víťaz Markíze padol s ratingom 5,3 % a podielom 15,3 %. Jednotka uspela s Neverou po slovensky a ratingom 4 % s podielom okolo 11 % v komerčnej cieľovke.

Na menších staniciach vyskočila Plus s Profesionálmi pri podieli 7 % a rovnako filmom Statočné srdce, ktorý sa dostal pod 8 %. Need for Speed na Dajto podliezlo 5 %, Nikdy ťa neopustím na Doma sa hýbalo pod 4 a na 4,5 %. Joj v pondelok nasadila do svojho off-time dlhoročný seriál Markízy ale aj Slovenskej televízie Dr. House, v reprízach na Wau o 20. hodine sa uviedol podielom pod 3 %. CSI Las Vegas šlo nad 3 %, Myšlienky vraha na takmer 5 %.

Oteckovia vo sviatočný podvečer klesli na podiel cez 33 %, Denník princeznej na Joj uhral podpriemerný podiel 13,5 %. Televízne noviny sa dostali na 29 %, Noviny cez 21 %. Celkovo ale vyhrali so 495-tisíc divákmi, Televízne noviny ich mali 445-tisíc. Najsledovanejším programom dňa sa v oboch hlavných cieľovkách stalo s náskokom Najlepšie počasie na Joj.

Čítať viac...
Nahor