Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Očakávaná Chart Show sa blíži! Markíza natáčala upútavky s Adelou (video)

Hudobná šou by sa už čoskoro mala objaviť na Markíze, televízia sa pustila do nakrúcania upútavok.

Adela Banášová sa po mesiacoch vráti na komerčné obrazovky so šou programom. Kým jej dosiaľ posledným väčším komerčným projektom bola kuchárska šou Recept na bohatstvo, ktorá bola aj jej doterajšou bodkou za veľkými projektami, čoskoro sa vráti v dnes už známej Chart Show.

Banášová polohu moderátorky väčšej šou oprášila aj prostredníctvom natáčania upútavok, ktoré prebehlo v priestoroch televízie. Tá sa tak plne pripravuje na príchod novinky, ktorou vyskúša silu hudobno-zábavných formátov.

Portál Mediaboom bol prvý, ktorý vám odhalil, akú šou Markíza chystá. Chart Show je projekt nemeckej stanice RTL, ktorá ju vysiela už od roku 2003 pod názvom Die ultimative Chartshow. Markíza bude Chart Show vysielať spolu s Novou, televízie prvé dve „skušobné“ časti šou nakrútili ešte na scéne Hlasu Česko Slovenska. V prípade, že diváci šou príjmu, mala by televízia natočiť ďalšie časti. Zatiaľ však projekt pravidelný slot nedostane.

Formát Chart Show u nás nie je ničím výnimočným. Prvým podobným projektom u nás bol v roku 2007 Hit storočia, STV priniesla cez leto toho istého roku Môj najmilší hit. Úspech Hitu storočia motivoval Jojku, ktorá o pár mesiacov vyskúšala novembrovú Hudobnú horúčku. Už neúspešne. Najznámejším formátom veľmi blízkym Chart Show sú však Legendy popu verejnoprávnej televízie.

Viac o Chart Show:
Chart Show u nás nie je žiadna novinka! Identickú šou už vysielala pred rokmi Joj (video)
Chart Show a tajomstvo ohľadom jej nasadenia: Pravidelne na Markíze nepobeží!

Reportáž s ukážkami z natáčania upútavok

Čítať viac...
Nahor