Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Dnes už zosnulé hviezdy seriálu Glee Cory Monteith a Naya Rivera

Pikošky

Obrovská tragédia seriálového hitu: Už jeho štvrtú hviezdu našli mŕtvu. Zachrániť stihla 4-ročného syna

Pre svetovo úspešný seriál ide už o prekliatie.

Celosvetovo známy muzikálový seriál Glee pokračuje vo svojom prekliatí. Seriálový hit, ktorý dobre poznajú aj diváci zo slovenských obrazoviek, za posledné roky oznámil už tri herecké úmrtia, pričom tento týždeň sa pridalo ďalšie.

Divákov po celom svete zasiahla v týchto hodinách šokujúca správa. Mladá iba 33-ročná herečka Naya Rivera, ktorá sa taktiež preslávila v seriálovom hite Glee, sa vybrala so svojím malým 4-ročným synom na výlet. Člnom sa mali previezť po kalifornskom jazere Piru severne od Los Angeles, v ktorom sa šli okúpať. Výlet nakoniec skončil tragédiou.

Naya Rivera sa so synom vybrala na výlet minulú stredu. Ešte v ten deň bolo po nej vyhlásené pátranie, ktoré trvalo až do tohto týždňa.

Naya Rivera na zábere z priemyselnej kamery pri jazere spolu so synom

Herečka sa pritom v posledných chvíľach svojho života stala ešte naposledy pre svojho malého syna hrdinkou. Informoval portál AP News. Keď sa so synom v jazere kúpali, podľa vyšetrovateľov silné prúdenie vody v jazere mohlo začať unášať čln. Keď si to herečka všimla, mala sa snažiť dostať späť na palubu svojho syna, ktorého našli ešte v stredu osamelého spiaceho v záchrannej veste v člne, keď ho jazero priplavilo k brehu.

Herečke už však, zdá sa, neostalo dostatok síl, aby sa z vody na čln dostala aj ona. Je tak otázne, ako ďaleko musela so synom plávať, aby ho ešte zachránila. Pátraciemu tímu sa podarilo jej telo nájsť po piatich dňoch pátrania tento pondelok.

Herečka v deň, kedy sa vybrala so synom na výlet, zverejnila na sociálnej sieti spoločnú fotografiu s textom: „Len my dvaja.“

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

just the two of us

Príspevok, ktorý zdieľa Naya Rivera (@nayarivera),

Kolegovia zo seriálu Glee sa po nájdení tela zišli pri osudnom jazere a uctili si pamiatku svojej dlhoročnej kolegyne.

Pre samotný seriál Glee ide pritom už o prekliatie a štvrtú smrť hereckej hviezdy seriálu. Obrovský šok prišiel v roku 2013, kedy našli na hotelovej izbe mŕtvu hlavnú hviezdu tejto muzikálovej série, Coryho Monteitha. Zomrel na otravu drogami a alkoholom, iba pred časom mal pritom ukončiť liečbu závislosti na liekoch. Mal iba 31 rokov. O rok neskôr bol taktiež v hotelovej izbe nájdený Matt Bendi. Po mnohých problémoch so zákonom nakoniec o život prišiel aj Mark Salling, ktorý si naň v roku 2018 siahol sám a spáchal samovraždu.

Hereckí kolegovia z Glee a priatelia sa stretli pri kalifornskom jazere, aby povedali svojej kamarátke posledné zbohom

Herecká patria v seriáli Glee (Cory Monteith – druhý zľava; Mark Salling – v strede hore; Naya Rivera – štvrtá sprava)

Čítať viac...
Nahor