Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Šebovú si začala Markíza privlastňovať: Vieme, či na obraze Joj ostane aj po Paneláku!

Na obraze Joj sa z nej stala populárna tvár, teraz však čoraz viac reprezentuje farby Markízy.

Zuzana Šebová zažíva aktuálne vrchol svojej popularity, keď sa teší z veľkej diváckej priazne reprezentovanej ziskom cien v anketách OTO aj Telkáč. Niet sa čo čudovať, že herečku so svojou značkou spájajú obe komerčné televízie, pričom Markíza si už v Smotánke začala Šebovú privlastňovať.

Herečka naštartovala spoločne s jej partnerom, Michalom Kubovčíkom, popularitu na obrazovke Joj. Komediálny talent ukázali nielen v ich prvej skeč šou Haló, ktorú mal taktiež pod palcom Dano Dangl, výrazné postavy zohrávajú aj v seriáli Panelák. Práve ten však v júni po vyše siedmich rokoch skončí, no denný seriál je posledným projektom Joj, ktorý spája Šebovú a Kubovčíka s jej.

Aktuálne rozoberaná téma, či ostanú herci Paneláku v Joj aj po skončení seriálu, sa tak týka aj tejto dvojice. Podarilo sa nám však zistiť, že si obľúbenú Šebovú Markíza privlastňuje predčasne. Podľa našich informácií Joj oslovila Zuzanu Šebovú aj do nového seriálového projektu, ktorá ponuku neodmietla. „S herečkou Zuzanou Šebovou aj naďalej počítame v novom pripravovanom projekte TV JOJ,“ potvrdila informácie PR manažérka Joj, Katarína Gajdošíková.

Pravdou ostáva, že najväčšej popularity sa Šebová s Kubovčíkom dočkali vďaka Kredencu a predovšetkým Hornej Dolnej. V oboch projektoch budú pokračovať aj naďalej. Joj by si však aj naďalej mohla udržať aspoň herečku, čo je dôležité pre posilnenie je imidžu. Či bude televízia pokračovať aj v spolupráci s Michalom Kubovčíkom, je zatiaľ nejasné.

 

Čítať viac...
Nahor