Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Obáva sa Markíza výkonu Rexa? Po týždennej prestávke zdvojila upútavky!

Televízia sama seriál náhle stiahla z minulého štvrtka, teraz divákov utvrdzuje, že dnes pobeží.

Markíza si stiahnutím Rexa z minulého týždňa, zdá sa, nepomohla. Počas predošlého štvrtka výrazne prepadla, navyše nakoľko seriál z programu zmizol neočakávane, aktuálne jeho promo značne nahustila a divákom pripomína, že tento štvrtok už chýbať nebude.

Kým pri štvrtej časti seriálu spred dvoch týždňov nasadila Markíza jednu upútavku, pre dnešný piaty diel ich vyrobila rovno tri. Podobný krok urobila od začiatku sezóny aj pri Hornej Dolnej, ktorá jej aj túto jeseň medzisezónne klesla. Televízia navyše promo na Rexa nahustila, keď do jedného self bloku nasadzuje netradične rovno dva spoty na seriál. Kampaň na nový diel tak tlačí na úrovni proma nového projektu.

Pre Markízu je Rex zatiaľ najväčším sklamaním sezóny. V sledovanosti sa už nad jej najväčší seriálový highlight od uvedenia Hornej Dolnej dostalo aj Take Me Out, ktoré sa v soboty vyhrabalo z podpriemerov. Rex od prvej časti stratil vyše tretinu divákov, jeho dosiaľ posledný výkon znamenal rating 6 % s podielom 17 %. Vyššie sa už drží aj Pevnosť Boyard, na tejto úrovni je aktuálne Nikto nie je dokonalý.

Čítať viac...
Nahor