Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

O osude Petry Vajdovej v Let´s Dance je definitívne rozhodnuté! Herečka sa po škandále kajala

Herečka si sadla opitá za volant len pár dní pred veľkou premiérou v tanečnej šou.

Do štartu šiestej série Let´s Dance ostáva vyše týždeň, pričom krátko pred jeho štartom sa výrazne skomplikovala situácia ohľadom jedného z celebritných súťažiacich. Herečka Petra Vajdová zaskočila známych aj verejnosť, keď bola prichytená opitá za volantom a jej osud v tanečnej šou bol otázny.

Markíza sa však najnovšie vyjadrila, že za herečkou plne stojí a po škandále s ňou udržuje pravidelný kontakt. Vajdová má pokračovať v príprave na štart Let´s Dance, ktorý prebehne už v nedeľu 3. septembra a pokiaľ sa nič neskomplikuje, do šou nastúpi.

Televízia sama nepozastavila účasť herečky v projekte. Vyjadrenie k situácii dokonca priniesla vo večerných Televíznych novinách. „Televízia Markíza za Petrou Vajdovou plne stojí a podporuje ju v tejto ťažkej osobnej situácii. Spravila chybu, sama to priznala. My sme s Petrou v pravidelnom kontakte, komunikujeme, Petra sa pripravuje, takže verím, že všetko bude fajn a diváci 3.9. uvidia, ako to dopadne,“ povedal riaditeľ PR a marketingu Markízy, Michal Borec.

V súťaži tak naďalej pred štartom ostáva jedenásť párov, pričom toto netradičné číslo televízia vybrala symbolicky v súvislosti s históriou šou. Prvá séria sa totižto na jej obrazovke objavila pred jedenástimi rokmi. Vajdová k celej situácii poskytla vo štvrtok médiám aj stanovisko.

Pred pár dňami som sa dopustila veľkej chyby. Šoférovala som auto pod vplyvom alkoholu. Bola to skratová situácia, ktorú veľmi silno a úprimne ľutujem. Moje konanie bolo nezodpovedné a mohla som ohroziť okrem seba aj iných. Chcem sa všetkým ospravedlniť za moje konanie, divákom, či už v televízii alebo divadle, mojim kolegom a v neposlednom rade mojim blízkym. Je mi to celé veľmi ľúto, prijímam zodpovednosť v plnej miere so všetkými následkami. Som v kontakte s kompetentnými orgánmi a k tejto situácii sa už viac v nadchádzajúcich dňoch verejne vyjadrovať nebudem. Svoj skutok úprimne ľutujem a budem ľutovať celý život. Nemyslím si však, že ľudí zaujíma dôvod môjho konania. Nech by bol akýkoľvek, nezľahčí to moju situáciu a neospravedlní môj skutok. Ľudia majú svojich problémov dosť a každý čelí tomu, čo mu príde do cesty.
Petra Vajdová, tvnoviny.sk

Čítať viac...
Nahor