Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

O čom sa šušká: Prima má zvažovať pokračovanie Vyvolených! Je to pravda?

Čoraz viac sa v zákulisí a na internete preberá téma novej série Vyvolených v Česku a to napriek tomu, že Prima to po skončení štvrtej série rázne odmietla.

Budú Vyvolení pokračovať? Podľa mnohých zákulisných špekulácií áno. Téma sa vo veľkom otvorila aj na internetových fórach, kde dokonca údajné zdroje z prostredia televízie tieto informácie potvrdzujú.

Rozhodli sme sa teda osloviť naše zdroje a zistiť, či sa Prima skutočne pripravuje na tento málo pravdepodobný krok. Málo preto, že ostatná štvrtá séria z roku 2013 prinášala televízii pravidelne podpriemerné výsledky sledovanosti a to pri veľkom rozpočte, ktorý takáto kontajnerová šou zhltne. Vyvolení mali byť v roku 2013 veľkým ťahúňom Primy, no stalo sa tak iba na internete.

Niet divu, že televízia niekoľkokrát zdôraznila, že štvrtá séria bude posledná. Tereza Pergnerová to dokonca niekoľkokrát zdôraznila priamo vo finálovom živom prenose, kedy presvedčivo vyhlásila, že piata séria Vyvolených už určite nebude. A taká by mala byť aj realita. Podľa našich informácií televízia ostáva verná svojmu vyhláseniu a po Vyvolených nepokukuje. Opačné rozhodnutie by bolo skutočne veľkým prekvapením.

Prima však na jeseň rozhodne nechce zaháľať. Do dnešných dní úspešne tají podrobnosti o jej veľkej pripravovanej novinke s Leošom Marešom, ktorá by mala, ako sme vás už informovali, obsadiť sobotný slot. Rovnako sme vám už odhalili skutočnosť, že nedele budú aj túto jesennú sezónu patriť Vinárom.

Čítať viac...
Nahor