Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

O 10 rokov mladší rástlo, nákladnejší Šťastný domov naďalej nízko! Joj nefunguje Prvá dovolenka

Markíze po dlhšom čase zafungovala novinka.

Šmahelovcom sa po medializovanom odchode darí spolu aspoň na obrazovke. Druhý diel ich spoločnej relácie O 10 rokov mladší oproti štartu mierne rástol, keď ho malo sledovať 6,6 % divákov s podielom 22 %. Rovnako ako pred týždňom pritom platilo, že bola šou najsledovanejším programom z hlavnej večernej ponuky televízií mimo spravodajstva. Opäť sa totiž nedarilo Jane Hospodárovej a šou Šťastný domov, ktorá uhrala podiel len pod 16 %, neuspela však ani Moja prvá dovolenka na Joj s podielmi 15 a iba cez 13 %. Nikto nie je dokonalý na Jednotke uhralo 13,5 %, v 12+ to bolo takmer 18 %.

Na menších staniciach dominovala Plus s filmom 22 výstrelov a podielom cez 8 %, nasledovalo ju Dajto so snímkou Utečenec a podielom nad 6 %. Vymenené životy sa hýbali medzi 5 – 6 %, kriminálky CSI na Wau zas pod a tesne nad 4 %.

Podvečer ostáva silná Moja mama varí lepšie ako tvoja, šla tesne nad 23 %, Koleso šťastia prekročilo iba hlboko podpriemerných 11 %. Televízne noviny bez nábehu tak neuspeli s podielom iba pod 22 %, Noviny o málo prekročili 26 %.

Celodenne Markíza nezopakovala úspech z pondelka, zradil ju však večer. Bola však lídrom s podielom 19,5 %, Joj mala podliezť 17 %. V prime-time uhrala zas hodnotu 19,5 % Joj, Markíza zaostala s hodnotou cez 18 %.

Čítať viac...
Nahor