Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

O 10 rokov mladší od budúceho roku s radikálnou zmenou: Rozídení Šmahelovci v programe končia!

Šou na obrazovky prišla v čase krachu partnerstva známej dvojice, v bulvári z toho ťažila.

Tohtoročná novinka O 10 rokov mladší bude pokračovať s novými časťami aj v roku 2018. Markíza to potvrdila v klientskej brožúre a rovnako tak súčasnými informáciami, na základe ktorých však v šou dôjde k veľkej zmene.

Televízia plánuje od budúceho roku zmeniť koncept programu a vymeniť moderátorov – Miriam Kalisovú a Martina Šmahela. Ako dôvod Markíza uvádza práve zmienenú úpravu konceptu programu, no dá sa očakávať, že pravým dôvodom je odlúčenie dvojice, ktoré nastalo už od štartu vysielania šou.

„S Miriam a Martinom bola spolupráca na šou O 10 rokov mladší príjemná, veľmi im ďakujeme. Koncept programu sa však mierne zmenil a v ďalších častiach nás reláciou bude sprevádzať niekto iný,“ povedal riaditeľ PR a marketingu Michal Borec.

Markíza s výrobou O 10 rokov mladší začala ešte v čase, kedy Šmahelovci fungovali spoločne. Odklad vysielania relácie ale spôsobil, že sa na obrazovky dostal začiatkom tohto roka, kedy sa vo veľkom medializoval ich rozchod. Pár ešte pokračoval v tomto roku na príprave nových epizód, výroba však nemusela byť vzhľadom na osobné pomery Šmahelovcom príjemná.

O 10 rokov mladší štartovalo v polovici januára tohto roka ako jeden z mála úspešných projektov Markízy. Šou pôvodne zaradená na 21:40 sa vzhľadom na prepadák Baby Boom dostala v hlavnej sezóne na 20:30, kde však dosahovala hlboko podpriemerné výkony. Začiatkom júna sa lúčilo s podielom necelých 16 %, predtým padalo aj ku 14-tke.

Čítať viac...
Nahor