Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Téma mesiaca

Novým predsedom BTL sa stal Milan Kováčik

Na ostatnom Valnom zhromaždení BTL event & live comm association bol zvolený nový predseda. Hlavou asociácie sa stal Milan Kováčik.

BTL event & live comm association vstúpila do 5. roka svojej existencie. Na jej čele sa postupne vystriedali poprední reprezentanti slovenského eventového sveta: Michal Svarinský, Lukáš Jesenský, Štefan Kozák a posledne Andrea Skočeková. Novozvoleným predsedom sa stala ďalšia významná osobnosť eventovej brandže, Milan Kováčik. Managing director agentúry PromoLand a riaditeľ jediného slovenského eventového veľtrhu Event Expo pôsobí v event a live comm segmente už viac ako 12 rokov.

BTL event & live comm association počas 5 rokov svojej existencie neustále napredovala a inak to nebude ani v nastávajúcom roku. Nový predseda má jasnú víziu zameranú najmä na európsky trh. “BTL asociácia toho stihla za 5 rokov naozaj veľa. Výsledkami sú kategória eventov v Zlatom klinci, prvá slovenské event a live comm konferencia LIVE! conference, najväčšia databáza eventových subjektov eventportal.sk a ďalšie úspechy asociácie či jej členských agentúr,” povedal Milan Kováčik, “Je čas posunúť sa ďalej, za hranice Slovenska.”

Nový predseda tak naznačil už začaté rokovania s novovytvorenou LiveCom Alliance, paneurópskym zoskupením expertov event & live comm segmentu. Jej cieľom je zoskupiť európske eventové asociácie a spoločne smerovať k ešte vyššej profesionalizácii ich činností. Veríme, že live comm priemysel môže napredovať iba prostredníctvom zdieľania informácií medzi lokálnymi trhmi, prostredníctvom lokálnych expertov, poznatkov a najefektívnejších spôsobov práce pozdvihujúc ich na globálnu úroveň,” hovorí Kováčik.

Rokovania s LiveCom Alliance by mali byť ukončené v prvých mesiacoch roka 2016.

Občianske združenie BTL event & live comm association vzniklo v lete 2011 s cieľom vytvoriť spoločnú platformu pre agentúry pôsobiace v oblasti eventmanagementu, sales promotion a príbuzných podlinkových aktivít. Ambíciou BTL je združovať hráčov, ktorí pôsobia na trhu s dlhodobou víziou, svoje služby poskytujú profesionálne a ktorí sa zaviazali k pôsobeniu na trhu v súlade s Etickým kódexom BTL. Týmto spôsobom chce asociácia smerom ku klientom ako aj dodávateľom predstavovať garanciu kvality, serióznosti a zodpovednosti. Viac informácií sa dozviete na www.btlka.sk.

TS BTL event & live comm association

Čítať viac...
Nahor