Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nový vysielací deň Česko Slovensko má talent odhalený! Šou na štart zatiaľ čaká

Talentová šou sa po prvý raz nebude môcť vysielať v nedeľnom prime-time, našla už svoje nové miesto.

Česko Slovensko má talent už pozná svoj nový vysielací deň. Prima na tlačovej konferencii oznámila, že šou plánuje vysielať v soboty o 20:15. Podľa našich informácií by s týmto dňom mala rátať aj Joj. Šou sa už v sobotu vysielala aj v minulosti, šlo však len o výnimočné prípady, keď napríklad televízie zaradili semifinálový prenos.

Kým Markíza s Novou už potvrdili pôvodnú informáciu, s ktorou prišiel portál Mediaboom.sk, že Superstar štartuje v nedeľu 30. augusta, Česko Slovensko má talent zatiaľ na štart čaká. Podľa našich zistení sa naďalej šou v programových plánoch televízií neobjavuje. Odštartovať by tak mala až po Superstar, nie deň pred ňou.

Vysielať aj piatu sériu Česko Slovensko má talent sa Prima rozhodla len nedávno. Pôvodne už do šou nechcela ísť, Joj si ju tak vyskladala po svojom. Divadelné kolá nenatáčala v Mahenovom divadle v Brne ale v bratislavskej Inchebe, angažovala tiež čisto slovenskú moderátorskú dvojicu Juniora a Marcela, ktorá sa na českých obrazovkách neobjavuje. Rovnako tak zapojila do projektu ako štvrtú porotkyňu Dianu Mórovú.

Čítať viac...
Nahor