Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Nový spot prezrádza, prečo nie je Maslák v Paneláku. Kraus sa na tom zabáva!

Aj v aktuálnej 13. sérii Paneláku absentuje jedna z jeho najpopulárnejších tvárí, Ján Koleník. Neprítomnosť jeho postavy využil sponzor seriálu pre svoju reklamu.

Sponzoringový spot spoločnosti Rajo využil medializovanú tému vo svoj prospech. Už druhú sériu absentuje v Paneláku jedna z kľúčových postáv, Maslák, ktorého stvárňuje Ján Koleník. Ten sa zo seriálu vytratil po prijatí ponuky v seriáli ČT První republika. Rajo v spote prezrádza, prečo sa Maslák už v seriáli neobjavuje. „Prečo Maslák nie je v Paneláku? Pretože ho nahradila jogurtová nátierka Rajo!“ znie obsah spotu. Rajo takýmto spôsobom promuje svoju radu nátierok, pričom nápad prináša želanú odozvu.

Spot je v sérii sponzoringových odkazov pred aj po seriáli najzapamätateľnejší, stihol si ho už všimnúť aj samotný otec Paneláku, Andy Kraus. Na kameru jojkárskeho webu sa schuti pri spomienke o Maslákovi zasmial. „Teraz svitá Maslákovi na lepšie časy, tie jogurty, čo sú tam teraz miesto neho, pôjdu zase preč. Inak ten sponzorský odkaz sa mi veľmi páči, to musím pochváliť,“ smeje sa.

Kraus zároveň naznačil, že sa Koleník do Paneláku vracia. V plnom nasadení by sa mal začať v seriáli objavovať už v májových epizódach. Na Koleníka pri tom čaká už čoskoro pokračovanie vo výrobe První republiky, napriek tomu sa o jeho plnom návrate do Paneláku hovorí ako o hotovej veci.

Čítať viac...
Nahor