Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nový seriál Vdova už pozná termín štartu aj čas vysielania

JOJ už začala promovať seriálovú novinku s Michaelou Čobejovou v hlavnej úlohe.

Seriál sa dostane na obrazovky ešte v januári, televízia promuje termín 21. januára. Vdova by sa tak mala vysielať každý utorok o približne 21.30 hod. po Paneláku. Seriál na televízne obrazovky vráti Michaelu Čobejovú, ktorá naposledny hviezdila v seriáli konkurenčnej Markízy Ordinácia v ružovej záhrade a diváci ju posunuli aj do finále tanečnej show Let’s dance.

O čom bude nový seriál Vdova prezradila televízia na svojom webe:

Sú veci, ktoré jednoducho musíte urobiť, aby ste zachránili seba i najbližších. Ani Tamara Vicenová (Michaela Čobejová) nemá na výber. Po rokoch snahy vymaniť sa z osudu mafiánskej dcéry, musí čeliť nechcenej pochybnej budúcnosti. Po smrti svojho manžela (Marián Miezga) sa ocitá v neľahkej situácii. Musí doručiť drogovú zásielku Schillerovi – vplyvnému mužovi z podsvetia (Juraj Rašla). Pretože každý dlh musí byť splatený. I ten, ktorý Tamara zdedila.

Vdova je výnimočný seriál z mafiánskeho prostredia odrážajúci nielen praktiky podsvetia, ale aj hodnoty rodiny a matky, ktorá urobí všetko pre to, aby ochránila svoje deti. Michaela Čobejová sa po dvoch rokoch vracia na televízne obrazovky ako hlavná postava Tamara Vicenová, ktorá dáva možnosť vyniknúť jej hereckému potenciálu. TV JOJ prináša od januára 2014 dramatický seriál s kriminálnou zápletkou, na aký si doteraz netrúfla žiadna televízia. Nielenže poukazuje na realitu bežného života mafiánskej rodiny, ale zachováva hodnoty, ktoré sú v dnešnej dobe najdôležitejšie. Tamara nerieši len to, ako zarobiť peniaze, no najmä otázku, ako prežije ďalší deň. Pri riešení zásadných existenčných otázok nie je priestor na smútok za milovaným manželom. Hlavná hrdinka v tom nie je sama. Pomáha jej sestra (Rebeka Poláková) i polícia spolu s vyšetrovateľom Ostrovským (Milo Král).

Popri hlavnej postave sa rozvinú príbehy ďalších postáv – mafiánskeho bossa Schillera, ruskej mafiánky Jeleny (Elena Podzámska), či rodinné spolužitie otca (Vladimír Černý) a jeho krásnej mladej milenky (Barbora Žilecká). V seriáli sa objavia aj ďalší mladí nadaní herci – Rebeka Poláková, Milan Ondrík a ďalší.

Seriál je adaptáciou holandskej predlohy Penoza. Američania sledovali seriál pod názvom Red Widow.

foto: JOJ

 

 

Čítať viac...
Nahor