Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nový seriál Markízy – poznáme vysielací čas

Seriálová novinka TV Markíza V dobrom aj v zlom odštartuje pravdepodobne ešte v priebehu augusta.

 

Svoj nový seriál chce Markíza pravdepodobne nasadiť ešte v priebehu augusta. Nemusí to však byť vo vysielacom čase, v ktorom sa bude vysielať pravidelne od septembra, a tým by mal byť čas o 18.00 hod, kde úspešne odštartoval začiatkom roka seriál Búrlivé víno. Je pravdepodobné, že seriálová novinka Markízy by sa mohla stretnúť v priamom súboji so seriálom konkurenčnej JOJ Klan, ktorý by mal byť rovnako denným seriálom.

V dobrom aj v zlom bude seriál o láske medzi chudobnou krajčírkou, slobodnou mamičkou a ženatým synom z bohatej podnikateľkej rodiny. V hlavných úlohách sa predstavia Tomáš Maštalír a Dominika Kavaschová (foto). V seriáli však diváci uvidia aj viacerých hercov z ukončeného seriálu Horúca krv (Alexander Bárta, či Gabriela Dzúriková).

Televízia zo Záhorskej Bystrice zatiaľ termín štartu ani nasadenie seriálu oficiálne nekomunikovala. Poznáme iba herecké obsadenie, ale aj technickú infomáciu o tom, že seriál sa vyrába v natívnej HD kvalite a pôjde tak o prvý seriálový projekt Markízy vyrábaný v HD.

 

 

v dobrom aj v zlom

 

 

 

 

Foto: markiza.sk

Čítať viac...
Nahor