Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nový romantický pár odhalený: Toto je ústredná dvojica seriálu Kukučka! (fotky, nové info)

Markíza tento raz staví na neopozerané tváre.

Spoločne s kampaňou začala Markíza dávkovať informácie o svojom novom seriáli, ktorý komunikuje ako nástupcu Chlapi neplačú. Seriálová novinka Kukučka sa do vysielania dostane približne o mesiac, pričom po prvých hereckých menách je odhalená aj ústredná dvojica seriálu.

Tú stvárnia menej známi herci, keď Markíza angažovala Mary Havranovú a Matúša Kvietika. V seriáli dostanú mená Táňa a Juraj. Z ďalších hercov sú už známi Ľubo Roman, Anna Šišková, Roman Luknár či Alexander Bárta.

Aj keď aj samotná televízia hovorí o nových tvárach, najmä Mary Havranovú budú registrovať diváci Joj. Stabilne sa objavovala v seriáli Pod povrchom, kde ju Andy Kraus označil za novú neopozeranú tvár, neskôr ju tiež angažoval do Paneláku. „Skoro ako ja, sme si veľmi podobné. Keď sme pred nakrúcaním absolvovali sériu stretnutí s režisérom, povedala som, že Táňa je skoro ako ja. Často uvažujem nad tým, v ktorých situáciách by som sa zachovala rovnako, a v ktorých, zasa inak. Je úžasné, že si Táňu môžem vytvárať a spoznávať ju,“ povedala o svojej postave v Kukučke Havranová.

Kvietik sa zas objavil na obrazovke lídra, minulú jeseň hral v Doktoroch. „Juraj je chlapec z bohatej rodiny. Je racionálny a pristupuje k problémom s chladnou hlavou. Avšak hormóny v ňom vyvolajú len známy pocit blaženosti, ktorý nazývame láska a vtedy ide rozum bokom. Udalosti, ktorým budú spolu s Táňou čeliť, však odhalia aj jeho razantnú stránku a ukážu ho ako muža, ktorý má odvahu bojovať za to, čomu verí,“ opísal postavu Juraja v Kukučke Kvietik.

Markíza sa k seriálu z prostredia rodinnej pekárne rozhovorila taktiež: Kukučka je príbeh o rodine vo všetkých jej podobách a o hodnotách, ktoré ctí. Zamilujete sa do hlavných hrdinov, budete držať palce Dávidovi v boji proti veľkopodnikateľovi Goliášovi. Podarí sa hlavným hrdinom prekonať všetky prekážky a utíšiť bolesť?“ 

Nová seriálová romantická dvojica – Mary Havranová a Matúš Kvietik
mary havranova matus kvietik kukuckamary havranova matus kvietik kukucka 2
matus kvietik kukucka

Čítať viac...
Nahor