Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Nový Čas bude mať nový magazín. KRIMI už nebudú iba v televízii (pozrite si ukážky)

Kriminálne témy dostanú extra priestor aj v tlačenom periodiku. Vydavateľ Ringier Axel Springer Slovakia predstavil nový magazín Nový Čas KRIMI, má ísť o mesačník.

Silný titul Nový Čas dostane ďalší špeciál. Portfólio vydavateľa Ringier Axel Springer Slovakia doplní nový mesačník Nový Čas KRIMI Magazín, prvý raz sa do predaja dostane v piatok 4. apríla. „Časopis rovnakého zamerania na Slovensku nemá konkurenciu, je prvý a jediný, ktorý čitateľom prináša skutočný svet zločinu a zároveň krimi zaujímavosti šoubiznisu,“ chváli sa vydavateľstvo.

Mesačník sa chce venovať nielen aktuálnym kauzám, ale aj tým, „na ktoré sa už dávno zabudlo“. „Prinesieme témy, ktoré zaujmú veľa ľudí. Zločiny, kriminalita, vyriešené aj nevyriešené prípady. Osudy ľudí, ktorí sa dali na cestu zločinu, ale aj príbehy ľudí, ktorí sa stali jeho obeťami. Prípady, na ktoré sa dávno zabudlo, ale aj čerstvé kauzy. Spôsoby policajného vyšetrovania či hrdinovia boja proti zločinu. Aby toho reálneho zločinu však nebolo priveľa, budeme prinášať aj témy zo sveta šoubiznisu a zameriame sa na kriminálne seriály, napínavé filmy, knižné detektívky či literatúru faktu,“ povedal o novom magazíne jeho vedúci redaktor Dušan Taragel.

Nový Čas Krimi bude vychádzať s mesačnou periodicitou za cenu 0,95 €. Formát magazínu je 210x 280 mm s obsahom 36 strán.  Ide už o šiesty titul pod značkou Nový čas.

Titulka prvého čísla Nový Čas KRIMI Magazín a ukážka obsahu (po kliknutí na náhľad sa otvorí plné rozlíšenie obrázkov)

NČ Krimi_Titulka

04_05_Prípady na apríl

26_27_Roháč

16_17_Schapelle

Čítať viac...
Nahor