Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Novú kuchársku šou už Joj začína promovať. Pozrite si upútavku a prečítajte podrobnosti

Od 12. októbra televízna dvojka obohatí svoje vysielanie o novú kuchársku reláciu.

Michelinovský kuchár Gabo Kocák, ktorého špeciality ochutnali také hviezdy ako Cameron Diaz, George Michael, či Tom Cruise, vás naučí ako za 15 minút uvariť dve jednoduché a pritom vynikajúce jedlá.“  Takto začína anotácia na novú kuchársku šou Joj, ktorá má za cieľ naučiť divákov variť rýchlo a kvalite a to pod dohľadom skúseného kuchára Gabriela Kocáka.

„Koncept šou zaujme každého, kto má aspoň aký-taký vzťah k vareniu a k jedlu, no nemá takmer žiadny čas nazvyš na to, aby si navaril niečo dobré. Spoliehame sa na fast foody, čoraz častejšie obedujeme vonku a zabúdame na to, že domáce jedlo je častokrát nielen zdravšie, ale aj chutnejšie. Kto však má čas vyvárať, keď máte milión päť iných povinností? V relácii 15 min. KUCHÁR vás uznávaný špecialista Gabriel Kocák presvedčí o tom, že nepotrebujete viac ako 15 minút na to, aby ste pripravili chutné a zdravé jedlo,“ uvádza televízia.

Šou štartuje v nedeľu 12. októbra, ako sme vás už skôr informovali, svoj čas bude mať o 17:15 pred Novým bývaním. Joj aktuálne nasadzuje do vysielania upútavku k novinke, môžete si ju pozrieť už teraz u nás.

Upútavka na reláciu 15 min. kuchár

Čítať viac...
Nahor