Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Noviny ovládli celý týždeň, Markíze sa s filmom nedarilo ani v nedeľu! Celodenne už týždenný súboj tesne vyhrala

Markíza počas víkendu dohnala celodennú stratu z týždňa, dostala sa tak pred Joj. Tá ale rástla.

Víkendové filmy Markíze nevyšli. Po piatkovom prepadáku a sobotnom sklamaní s Gravitáciou neuspela ani nedeľná snímka Jack Ryan: V utajení, ktorá sa dostala len cez 16 %. Lídrom bola Joj s filmom 22 výstrelov, rating prekročil 7 % a podiel približne 21 %.

Z menších kanálov najviac zaujala Doma s jej skutočným príbehom Dokonalý manžel, podliezla 6 %. Prci, prci, prcičky 2 na Dajto uhrali vyše 4 %, Bláznivá služobka na Plus rovnú štvorku. CSI New York šlo na Wau nad 1 a pod 3 %.

Joj bola lídrom od podvečera, kedy Nové bývanie uhralo share pod 21 %, Horná Dolná sa prehupla len cez 16 %. Hra o Niké aj 15 minútový kuchár neuspeli, oba programy získali len vyše 13 %. So spravodajstvom opäť mimoriadne dominovala Joj, keď sa jej Noviny stali najsledovanejším programom týždňa s ratingom pod 13 % a podielom vyše 31 %. Televízne noviny prekročili 25 %, opäť ich predbehli Krimi, ktoré sa dostali na 27 %.

Markíza podobne ako v sobotu aj v nedeľu značnejšie odskočila celodenne od Joj, vďaka čomu sa už cez ňu dostala aj v týždennom meradle. Celodenne si oproti minulému týždňu polepšila o takmer dva podielové body na hodnotu 18 %, Joj zaostala len o málo so 17,6 %. Medzitýždenne pritom o pár desatín rástla. V prime-time ostala lídrom Joj, dosiahla prakticky rovnaký výkon ako pred týždňom 22,7 %, rovnako sa však nehla ale ani Markíza s priemerným podielom 19,2 %.

Čítať viac...
Nahor