Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Novinky o Ostrove: Nakrúcanie začne v apríli, Markíza poletí do oblasti, kde sa vyrábal Celebrity Camp! (mapa)

Markíza sa púšťa do realizácie výpravnej exotickej šou Ostrov.

Po takmer 10 rokoch sa svetová reality šou Survivor vráti na Slovensko. Markíza v polovici decembra vyhlásila kasting do novej dobrodružnej šou, v ktorej sa rozhodla niekoľko odvážlivcov zobrať na opustený ostrov, kde budú bojovať o výhru 100 000 eur. Ako vás portál Mediaboom.sk ako prvý informoval, novinka Ostrov bude slovenskou adaptáciou svetoznámej licencie Survivor.

Za približne tri mesiace od vyhlásenia kastingu už pritom Markíza má dobrodruhov, s ktorými novú šou natočí. Informoval o tom portál Mediálne.sk. So začiatkom výroby nebude zaháľať, keď ju podľa mediálneho portálu chystá už od apríla, konkrétne bude nakrúcanie prebiehať od 16. apríla do 4. júna 2016. Najvytrvalejší súťažiaci tak pobudnú na ostrove takmer dva mesiace.

Známa je už pritom aj lokalita, kde bude Markíza Ostrov nakrúcať. Vyhliadnuť si mala Filipíny, konkrétne miesto v blízkosti polostrova Caramoan vzdialeného približne 10 000 kilometrov od Bratislavy. V okolí oblasti Caramoan je roztrúsených niekoľko ostrov, ktoré k nej prislúchajú.

Filipíny sú celkovo populárnym miestom pre nakrúcanie formátu Survivor, vznikli tam už rady svetových sérií. Vybrala si ich dokonca aj Joj v roku 2007 pre svoj Celebrity Camp, ktorý vychádzal z licencie Survivor. Nakrúcala konkrétne na ostrove Sangat, kam poslala až 26 celebrít. S výrobou začala vo februári.

Mapa polostrova Caramoan

Ostrov sa podľa všetkého stane ťahákom Markízy pre jesennú sezónu. Naznačila to už samotná televízia v náborovej kampani, keď avizovala šou už čoskoro. Ostrov by mohol vystriedať Farmu, ktorú televízia ťahá už druhú sezónu po sebe bez sezónnej prestávky. Formátu, ktorý patrí už roky medzi jej piliere, by tak dopriala oddych.

Čítať viac...
Nahor