Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Detaily o novinke RTVS Domov, sladký domov známe! Hudákovi sa doteraz s vlastnými reláciami nedarilo

Jednotka chce posilniť svoju štruktúru vo štvrtky ďalšou premiérovou zábavou, potvrdenou tvárou Michal Hudák.

Exkluzívne informácie portálu Mediaboom.sk sa definitívne potvrdzujú, keď novú zábavnú šou RTVS Domov, sladký domov, bude skutočne moderovať dlhoročná tvár a hlas Joj, Michal Hudák. Televízia začala s nakrúcaním novinky koncom augusta, aktuálne prezradila prvé informácie.

Formát, ktorý vyvinula spoločnosť goodtv produkujúca napríklad aj Milujem Slovensko, je postavený na dvojiciach, ktorí proti sebe súťažia. „Proti sebe nastúpia dve dvojice spojené kamarátskym alebo partnerským putom. Súťažné úlohy preveria ich znalosti všetkého, čo súvisí s domovom,“ prezradila televízia. V súťaži sa majú objavovať osobnosti, televízia odhalila mená ako Adela Banášová, Peter Modrovský, Jozef Vajda či Maroš Kramár. Táto štvorica by sa mohla objaviť v úvodnej časti.

Nebude chýbať bláznivá hra, v ktorej je úspech založený na komunikácii a dôvere, prekvapivá návšteva a veľké finále, v ktorom nakoniec všetko môže dopadnúť úplne inak,“ prezradila RTVS. Televízia zároveň ukázala logo zábavnej šou a prvé obrázky z nakrúcania. Do vysielania tiež nasadila prvý teaser, šou má odštartovať vo štvrtok 17. septembra. Na jeseň plánuje RTVS vyrobiť 12 epizód. Viac v tomto článku.

Hudák dostane vlastnú reláciu po dlhom čase. Na Joj v raných časoch moderoval programy ako Spolužiaci či Ovládač, oba neuspeli. Uchytil sa však ako moderátor veľkých šou, Dievča za milión aj prvá séria Vyvolených, ktorých bol tvárou, patria medzi najúspešnejšie projekty Joj v jej histórii. Ešte pred tým sa objavil na obrazovke Slovenskej televízie v programoch Správny kľúč či Varím, varíš, varíme a pečieme. Z novších programov moderoval na verejnoprávnej televízii súťaž Fenomén, posledne sprevádzal federálnou šou Súboj národov, kde bol jeho spolumoderátorom Martin Dejdar. Ani táto šou sa úspechu nedočkala.

Logo Domov, sladký domov
domov sladky domov

Teaser k šou Domov, sladký domov

 

 

Čítať viac...
Nahor