Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Novinka Heslo staví na prekvapivé mená: Stabilnou súčasťou šou aj tvár Televíznych novín Markízy!

Joj štartuje adaptáciu ďalšieho osvedčeného formátu, ktorého história siaha do hĺbky minulého storočia.

Na obrazovky Joj sa dostáva aj tretia letná novinka. Nová šou Heslo adaptuje licencovaný formát Password, ktorý má svoje korene v šesťdesiatych rokoch 20. storočia. Svojou bohatou históriou aj princípom postavenom na ľudovej hre pripomína Inkognito, ktoré je ťahúňom televízie, pričom sa aktuálne prepracovalo na post najsledovanejšieho programu na Slovensku.

Joj aktuálne odhalila všetky detaily ohľadom Hesla. Okrem moderátora Milana „Juniora“ Zimnýkovala a speváka Thomasa Puskailera bude mať popri Milujem Slovensko či Dobre vedieť aj táto šou stabilných členov tímov. Na rozdiel od spomínaných programov ich však bude viac a v jednotlivých častiach sa budú striedať, v každom dieli účinkujú len dvaja spolu s celebritnými hosťami.

Televízia v prípade stabilných účinkujúcich stavila aj na prekvapivé mená. Objaví sa medzi nimi napríklad dlhoročná tvár spravodajstva Markízy, Michael Szatmary, ktorý je známy tiež ako stand up komik. V Televíznych novinách pôsobil deväť rokov, odišiel vlani. Neskôr sa nevyhol pomerne ostrej, no nepriamej kritike bývalého zamestnávateľa. „Dnes je to presne rok, čo som odišiel z Markízy. Mám sa lepšie. Mám sa slobodnejšie. Zarábam viac. Nikto mi nerozkazuje. Okrem dcéry. Nepočúvam nezmysly. Nevidím inkompetenciu. Keď som chorý, môžem zostať v posteli. Nemusím dvakrát denne zdraviť tých istých ľudí,“ znela časť jeho statusu na sociálnej sieti.

michael-szatmary-markiza

V Hesle sa bude na čele tímu objavovať aj herec Jakub Rybárik. Zahral si epizódne vo viacerých seriáloch, známy je ako pilčík z Chlapi neplačú. V šou tiež bude pravidelne účinkovať Viktor Horján. Súčasťou Hesla bude kapela s Thomasom Puskailerom a klaviristom Tonym Markom, ktorá sa bude tiež zapájať do samotnej súťaže. V každom vydaní pripraví dve hudobné úlohy.

Heslo vo štvrtkovom programe vystrieda Inkognito, na úvod pobeží v dvoch častiach za sebou. Od ďalšieho týždňa Joj na 21:30 nasadzuje poslednú premiérovú sériu Kostí. Heslu bude konkurenciu tvoriť Dobre vedieť!, Markíza avizuje reprízové diely.

Anotácia k šou Heslo
Máte radi hru Activity? Na obrazovku televízie JOJ prichádza zábavná šou, ktorá je práve pre vás! Dve dvojice a jedno heslo. V dvojici heslo pozná iba jeden, ten druhý ho musí uhádnuť na základe jednoslovnej nápovedy. Uhádne? Bingo! Neuhádne? Ide druhá dvojica a v súťažení pokračujú, kým jeden z nich heslo neuhádne. Úlohou moderátora relácie Milana Zimnýkovala je strážiť korektnosť súťaže, posúvať dej do ďalšieho kola a, samozrejme, eskalovať zábavu v štúdiu. V hlavnej úlohe uvidia diváci pohotovosť, vtip, schopnosť kombinovať, či sa dobre sústrediť na partnera.

Čítať viac...
Nahor