Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Novinka Čas na svadbu v noci uspela, získala najlepší podiel z večerných programov! Vystrelila Plus

V neskorom čase sa novej svadobnej šou Markízy darilo.

Nová šou Čas na svadbu, ktorú Markíza prekvapivo nasadila až v nočných hodinách, uspela. Televízii mala pri štarte priniesť podiel až 26,8 %, čo bolo najviac zo všetkých večerných utorňajších programov mimo spravodajstva. Rating pre neskorý čas okolo 23. hodine dosiahol úroveň 3,3 %. O 10 rokov mladší sa pomaly dvíha, naďalej sa ale trápi, keď tentokrát prekonalo päť ratingov s podielom takmer 16 %. Nikto nie je dokonalý šlo pod 7 % s podielom takmer 21 %. Farma pondelňajší vysoký rating nezopakovala, vrátila sa k priemeru série, v podieli uhrala vyše 23 %.

V utorok večer výrazne bodovala Plus, ktorá zreprízovala silnú nedeľnú premiéru z hlavnej stanice Mechanik zabijak 2. Dostala sa s ňou až na tri ratingy s podielom pod 10 %. Nekonečná láska uhrala takmer 4 % a pod 5 %, Dajto a aj Wau boli pod ňou.

Podvečer Rodinné prípady klesli oproti silnému pondelku na takmer 20 %, dvihla sa Moja mama varí lepšie ako tvoja na 17 %. Televízne noviny v utorok uhrali share cez 24 %, Noviny vyhrali o jeden rating s podielom okolo 26 %. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Najlepšie počasie, jeho podiel sa hýbal až okolo 29 %.

Čítať viac...
Nahor