Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Noví Susedia dosiaľ najnižšie, po ich skončení už lídrom Inkognito! Na Susedov stratilo 40-tisíc divákov

V celkovom publiku sa hlavné pondelňajšie programy dostávajú blízko seba, v obchodnej komerčnej cieľovke ostávajú Susedia v bezpečnom vedení. 

Susedia sa tento pondelok priblížili nižším kľúčovým hraniciam. Ratingovo u mladších divákov klesli zatiaľ najbližšie k desiatim ratingom, keď si ich malo pozrieť 10,3 % divákov, ratingovo ich však stiahlo nadol aj počasie, keď v podieli šli nad 31 %. V celkovom publiku zas nateraz definitívne stratili kontakt so 600-tisícovou hranicou a klesli k pol miliónu s necelými 505-tisíc divákmi. Práve v celkovom počte divákov sa Susedom približuje Inkognito, to si malo pozrieť cez 460-tisíc divákov. V komerčnej cieľovke zas podliezlo 7 % pri podieli 20 %.

Inkognito bolo vo vedení po skončení Susedov, kedy pravidelne vysoko narastá, Kuchyňa ho v priemerných číslach ale predbehla s vyše 7 ratingami a podielom 20,5 %. Joj v druhej časti večera odvysielala komédiu Ostrí chlapci, prekročila s ňou 16 %. Kredenc Markíze uhral 17,5 %.

Na menších staniciach sa najvyššie ratingovo dostal film Dajto Táto pomsta je moja, podielovo prekonal 5 %. Nasledovala ho Doma s Nikdy ťa neopustím pri podieloch 4 a pod 5 %, Wau sa pripomenula s Myšlienkami vraha a podielom pod 6 %, predchádzajúca CSI Las Vegas sa mala hýbať okolo trojky. Plus najvyššie zahrali Profesionáli, ktorí šli pod 5 %. S večerným filmom už uspieť nemala.

Oteckovia podvečer získali 38,5 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja okolo 12 %. Televízne noviny sa dostali nad 29 %, Noviny na takmer 22 %. Znovu celkovo viedli so 450-tisíc divákmi, TN-ky si malo vybrať takmer 410-tisíc divákov. Najsledovanejším programom dňa sa v oboch hlavných cieľovkách stali Susedia.

Čítať viac...
Nahor