Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Novej telenovele Vymenené životy Doma verí, odvysiela ju v lepšom čase!

Informácie portálu Mediaboom.sk sa potvrdzujú.

Najbližšia nosná telenovela Doma Vymenené životy (Paramparça) odštartuje 1. augusta, pričom svoje miesto nájde v lukratívnejšom čase, než jej predchodkyne. Stanica minimálne v auguste nebude ťahať svoju večernú telenovelu až k polnoci, keď ju plánuje začínať už o 20:30.

O pol deviatej tak nateraz končia na Doma krimiseriály, ktoré v tomto slote vytrvalo budovala niekoľko rokov. Dlho sa jej nedarilo, keď sa zamerala na seriály so ženskými hrdinkami, prechodom na univerzálneho Mentalistu už uspela. Stanica krimi slot takto prepustí ženskej konkurentke Wau, ktorá tento žáner ponúka od 19:40. V tomto čase pôjde kriminálka na Doma aj naďalej, vysunie sa doň Dr. House, ktorý nahradí Monka.

Posun hlavnej telenovely Doma už na 20:30 môže súvisieť so seriálom Velvet, ktorý rozbehla v júli. Jeho zvyšné časti totižto dovysiela pri nasadzovaní jednej epizódy za deň o 22:30.

Čítajte aj: Druhá séria telenovely Láska na druhý pokus, kedy ju Doma nasadí?

Vymenené životy nasadzuje ženská stanica Markíza v čase, kedy v Turecku ešte nie je ukončená. Podobne ako Láska na druhý pokus, ktorá sa svoje pokračovanie čaká, tak aj táto novinka ponúkne len časť príbehu, na ďalšiu sériu si budú musieť počkať. Momentálne sú odvysielané dve série s vyše 70 časťami. Doma môže opäť jednotlivé diely rozdeľovať, jedna epizóda totiž v origináli trvá až okolo 140 minút. Doma stačí na jej dva diely za deň približne 90 minút.

Viac o telenovelách na Svet telenoviel a lásky

Čítať viac...
Nahor