Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nové Vylomeniny s Rozborilom? Markíze sa podaril prešľap!

Televízia pripravila chybnú verziu zvučky.

Pár dní pred štartom nových Vylomenín zverejnila Markíza vynovenú zvučku k programu, ktorou však poriadne prekvapila. Napriek novej grafike v nej ostal prítomný Vilo Rozboril, ktorý bol neodmysliteľnou súčasťou šou v jej prvej generácii.

Vylomeniny boli typické svojou ústrednou pesničkou, ktorá nebude chýbať ani pri jej návrate. Televízii sa však podarilo pripraviť novú zvučku, v ktorej ponechala aj niekdajšieho moderátora. Rozboril v titulnej piesni spieval a taktiež sa v nej spomínal.

Markíza po čase reagovala a priznala, že vypustila nesprávnu zvučku. „Nie, zvučka k Vylomeninám je nová, takže Vilo Rozboril v nej nebude. Vygenerovalo sa nám staré video,“ povedala pre Plusku hovorkyňa Markízy, Tatiana Tóthová. Televízia v skutočnosti zverejnila aktuálnu zvučku s novou grafikou avšak starou zvukovou stopou.

Podoba pesničky Vylomenín ostane aj v nových častiach zachovaná, vypadol však spev Rozborila a zmenila sa pasáž, v ktorej bol zmienený. „…tak mi mamka natlač, ponúknem aj Vila,“ znela pasáž, ktorú Markíza upravila na: „…tak mi mamka naklaď ešte dve tri kilá.“

 

Čítať viac...
Nahor