Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nové Vylomeniny majú svojho moderátora: Vincze ostáva v správach, Markíza experimentuje!

Niekdajší populárny formát novým moderátorom prekvapí.

V polovici februára vás exkluzívne ako prvý informoval portál Mediaboom.sk o návrate Vylomenín na Markízu, s ktorým sa zároveň začalo spájať aj možné angažovanie Viktora Vinczeho. S informáciami následne prišiel aj Nový čas, ktorý aktuálne potvrdil meno nového moderátora šou.

Formát Vylomeniny vysielala Markíza s prestávkou v rokoch 2000 – 2008 a zaradil sa medzi jej najvýraznejšie a najpopulárnejšie programy vôbec. Práve v nich svoju kariéru naštartoval Vilo Rozboril, s ktorým bola relácia mimoriadne spätá, niesla podľa neho aj prispôsobený názov Vilomeniny.

Logo dosiaľ poslednej generácie programu, ktorý Markíza oživí po deviatich rokoch
vilomeniny

V novej generácii Vylomenín bude mať Rozboril nečakaného nasledovníka. Markíza sa totiž rozhodla šou obnoviť s dlhoročným spravodajcom Jánom Tribulom, ktorý mal o miesto „súperiť“ práve s Viktorom Vinczem. Ten však medzičasom obsadil miesto v hlavných Televíznych novinách, po čom by sa len sťažka mohol stať tvárou súťažno-zábavného programu.

Angažovanie Tribulu označil zdroj z prostredia Markízy za „experiment“, televízia si tak počká na výsledok. Redaktor už mal absolvovať prvé nakrúcanie nových Vylomenín, podľa spomínaného denníka prebehlo v obci Dojč v okrese Senica. Výroba prebiehala minulý týždeň.

Čítať viac...
Nahor