Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Nové špekulácie o budúcnosti Ďurianovej: Vraj už pracuje na novej relácii!

Z Markízy odišla, v Joj pre ňu nakoniec nemajú miesto, Mika prehlásil, že pre RTVS pracovať nebude. Napriek tomu v jednej z televízií má dostať miesto.

A má to byť práve vo verejnoprávnej televízii. Marianna Ďurianová je po odchode z Markízy bez veľkého televízneho džobu, pričom v prvom vydaní Nikto nie je dokonalý túto jeseň, kde bola s Martinom Nikodýmom hosťom, nevyzerala, že by sa pre absenciu televíznych kamier trápila.

Ako však informuje aktuálne vydanie časopisu Eurotelevízia, hlasy z prostredia Markízy aj Joj hovoria, že Ďurianová už pre RTVS pripravuje novú reláciu. Hovorí sa pri tom o formáte, aký mala dostať na Joj. Tam s ňou ešte bývalý manažment rátal pre publicistický formát Dobrý večer, ktorý mal doplniť ranný magazín Dobré ráno. Prestúpiť do Joj pre túto novinku mali aj niektorí tvorcovia a redaktori Reflexu.

Už na jar vyšli na povrch špekulácie o moderátorskom mieste pre Ďurianovú v RTVS. Moderátorka má dobré vzťahy s riaditeľom rozhlasu a televízie, Václavom Mikom, jej príchod na stále miesto však odmietol.

Čítať viac...
Nahor