Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nové série Búrlivého vína a Divokých koní začnú zostra! Žiadosť o ruku, pomsta aj záchranná akcia

Už o dva týždne sa na obrazovky najsledovanejších slovenských staníc vrátia hlavné denné seriály. Čím odštartujú svoje jesenné série?

Rovnako ako na začiatku roka aj koncom leta sa v rovnaký deň na obrazovkách objavia Búrlivé víno a Divoké kone. Vínna sága Markízy ponúkne už šiestu sériu, s ktorou sa pokúsi líder aj po slabej jari uspieť o 20:30, Joj ešte pre túto jeseň verí prvému seriálu Danice Halákovej pod jej značkou, pre ktorý bude druhá séria zároveň poslednou. Čo sa bude diať v úvodnom týždni nových sérií najsledovanejších denných seriálov?

V rodine Dolinských bude konečne panovať radostná atmosféra. Peter úspešne rehabilituje, Lýdia so Stelou sa nasťahovali k Slávovi a Martin s Ninou plánujú vlastné dieťa. Erik s Ritou sa dozvedia, či čakajú chlapca alebo dievča. Milica býva u Karin a chystá pomstu Kramerovi. Erik požiada Ritu o ruku, no tá nevie, ako zareagovať. Nechce sa znova vydávať, ale ani raniť jeho city. Milica sa dozvie pravdu o Karin a Oláhovi – iba ju využili. Inge sa zoznámi s Karolovým bratom Richardom, zvaným Riči. Erikovi príde pozývací list z Kanady, pred Ritou to ale zatají. Medzi Ivanom a Adelou sa začne rodiť vzťah…

Riči Karolovi vysvetlí, prečo ho vyhľadal – sú za tým peniaze a jeden nešťastný ľudský osud. Rita váha, či prijať Kramerovu ponuku, ktorý jej chce odpredať späť jej podiel v nemocnici. Ivanovi vo vinici v Agátovom háji príde nevoľno. Dolinskí s napätím čakajú na výsledky vyšetrení. Slávo má o otca obrovský strach, panikári a Lýdia sa ho snaží utešiť. Rita začína prehodnocovať svoje rozhodnutie ohľadom svadby. Adela sa na nemocničnom lôžku vyzná Ivanovi zo svojich citov.

Na statku Holzmanka bude po divokom období panovať pokoj. No nie nadlho. Vo vile sa objaví nečakaný, no najmä neželaný a nežiaduci hosť – Osvald sa dostal na slobodu. Albert nechápe, ako sa mu to tak rýchlo podarilo a skôr, než si s Osvaldom stihne vybaviť účty, zmizne. Mery so Šušom sa musia stretávať tajne. Pri pokuse o spoločnú chvíľku osamote sa však Šušo zraní. Simona sa ešte stále nedokáže vyrovnať s Dankiným tehotenstvom. Pomstí sa jej prostredníctvom Imra. V lesoch pri statku sa objaví zranený kôň. Začína sa záchranná akcia. Tereza chce zistiť, odkiaľ sa vzal týraný kôň a najmä to, kto je schopný takého zverstva. Hana pátra po stopách týraného koňa, no nájde niečo ešte oveľa horšie.

Caprio odhalí, odkiaľ sa vzal týraný kôň, snaží sa ho ukradnúť. Hana zistí, kde sa Osvald ukrýva. Albert prestáva ovládať svoju nenávisť voči Osvaldovi. Šušo má s Mery postranné úmysly. Simonu navštívia exekútori a chcú jej vziať auto. O pomoc musí poprosiť jediného právnika, ktorého pozná. Zároveň sa rozhodne rozviesť s Karolom. To Bianka nechápe a prestane sa s ňou rozprávať. Adam s Hanou zistia, pre koho Caprio teraz pracuje. Šušo si vypočuje od chlapov lekciu, ako správne zvádzať ženy. Bianka sa nevráti domov zo školy. Tereza s Hanou a Adamom sa vydávajú na statok, odkiaľ pochádza týraný kôň. To, čo nájdu, tak rýchlo nerozchodia.

Čítať viac...
Nahor