Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nové poroty talentových šou: V Superstar dobrá nálada, v Talente napätie?

Joj aj Markíza majú za sebou fázu hľadania talentov do ich najväčších jesenných projektov, na rad prichádza televízne nahrávanie spoločne s novými porotami. Z každého tábora sú do médií vysielané rozdielne informácie.

Tvorcovia Česko Slovensko má talent aj Superstar už vybrali zmes talentov a spevákov, s ktorými budú chcieť na jeseň zaujať divákov. Joj po prvý raz zintenzívnila nábor talentov zavedením talentomatov, ktoré boli rozmiestnené v nákupných centrách po Slovensku, Markíza opäť otvorila kastingy aj pre záujemcov bez prihlášky. Joj už intenzívne nakrúca kľúčovú televíznu kastingovú časť pred publikom, ktorá po prvý raz neprebieha v divadle ale v štúdiu v Inchebe. Pripravená na natáčanie populárnych televíznych kastingov je aj Superstar.

V prípade oboch šou sa po prvý raz do akcie dostávajú novozložené poroty, pričom z každého tábora sú divákom vysielané odlišné  informácie. Markíza aktuálne prostredníctvom svojich stránok prezentovala, že si porotcovská štvorica spoločne s nováčikom Klárou Vytiskovou sadla a medzi porotcami panuje dobrá nálada. Televízia ako dôkaz pripojila sériu „bláznivých“ selfie fotografií (nájdete ich na konci článku).

O novej porote Česko Slovensko má talent sa do médií dostávajú opačné správy. Topky.sk dnes uverejnili informáciu o údajnom konflikte medzi ostrieľanou porotkyňou Lucii Bílou a novou ženskou členkou poroty Dianou Mórovou. Príčinou má byť, že sú obe výrazné osobnosti, ktoré sa majú „pretekať“ o pozornosť kamier. „Problémom tiež je, že Bílá bola doposiaľ zvyknutá užívať si v talente postavenie jedinej ženy. Teraz sa oň musí deliť s Mórovou, čo jej vraj nie je príliš po chuti. A tak vraj medzi nimi už vznikli menšie nezhody,“ píše portál, ktorý oslovil Mórovú, no k tejto téme nepadlo žiadne vyjadrenie.

Rozdielne už od začiatku pôsobia úplní nováčikovia v talentových šou. Kým Kláre Vytiskovej dali stanovili od začiatku v porote jasnú úlohu, kde očakávajú, že vynikne jej extravagancia, v prípade Diany Mórovej bola jej úloha v porote Talentu nejasná. „Nemusím hrať, budem sama za seba. Je to pre mňa výzva. I keď sa trochu obávam, že čo ja v porote… povedala pre Čas.sk s úsmevom. A, zdá sa, že svoju polohu hľadá doteraz. „Som tu nováčik a oni sú už ostrieľaní, tak si iba zvykám. Od režiséra mám voľnú ruku. Môžem povedať to, čo chcem. Rovnako tak aj ostatní. Ale stáva sa, že ja jediná poviem nie, ale ostatní tvrdia, že to je dobre, nech sa netrápim kvôli tomu, že mám rozdielny názor. Podporujú ma, no medzi sebou sú zohratejší. Občas sa bojím úplne kritizovať. Niekedy neviete, čo máte povedať, aby ste tých ľudí neurazili. Vtedy som radšej ticho,“ povedala pre Topky Mórová.

superstar vytiskova jandova habera soukup 2 superstar vytiskova jandova habera soukup

Čítať viac...
Nahor