Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Názov veľkej seriálovej novinky Markízy odhalený! Potvrdené prvé mená (+variácie loga)

Na jeseň Markíza prinesie seriálovú novinku, po odhalení prvých informácií našim portálom prichádza s novinkami televízia.

Markíza už potvrdzuje nasadenie nového seriálu, s ktorým sa prvé podrobnosti a herecké mená spájali dosiaľ neoficiálne. Televízia po ukončení dvojročnej série Chlapi neplačú potvrdila, že s Alexandrom Bártom ráta v novom seriálovom projekte. Potvrdila zároveň informácie Mediaboom.sk, že presne pre tento projekt stiahla z Joj jej dlhoročnú tvár, Romana Luknára. Markíza pre novinku ohlásila aj tretie herecké meno, Annu Šiškovú. Ako sme už informovali, nový seriál sa má odohrávať v prostredí rodinnej pekárne.

Líder zároveň odhalil názov seriálovej novinky. Jesenná náhrada za Chlapi neplačú ponesie, ako Markíza sama označuje, „tajomný názov“ Kukučka. To, že s kukučkou líder vážne pracuje, naznačovali početné registrácie ochranných známok, ktoré obsahovali toto slovo. Začiatkom júna si Markíza potvrdila priamo tento názov, v minulosti registrovala aj známku Volanie Kukučky či Pieseň kukučky. Markíza k registrácii ochrannej známky priložila aj prvé variácie loga pre seriálovú novinku, ktoré si chce nechať patentovať.

Variácie loga k seriálu Kukučka
kukucka variacie loga

Prvé podrobnosti o seriálovej novinke lídra vám priniesol portál Mediaboom.sk. Podľa prvých informácií sa v náhrade za Chlapi neplačú mal popri Bártovi objaviť aj Tomáš Maštalír, čo potvrdzovali aj iné mediálne zdroje. Televízia sa nakoniec s hercom dohodla na posilnení Búrlivého vína od jesennej sezóny.

Ako sme už rovnako priniesli, Kukučka by mohla byť od jesene novým prime-time seriálom Markízy. Búrlivé víno pri svojej piatej sérii stratilo kondíciu a neraz podlieza priemery stanice. Prudký medziročný aj medzisezónny pád sa Markíze nepodarilo zastaviť ani s kampaňami v self blokoch a podľa viacerých hlasov by sa so šiestou sériou mohol seriál presunúť do času, v ktorom začínal – na 18:00.

Čítať viac...
Nahor