Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nové O 10 rokov mladší s Čírovou štartovalo priemerné, Oteckovia s ďalším extrémnym podielom!

V utorok sa večer komerčným staniciam naďalej príliš nedarí.

Markíza v utorok predstavila odkladané nové spracovanie šou O 10 rokov mladší. Pôvodne sa mala vrátiť už na prelome februára a marca, nakoniec s ňou televízia mesiac počkala. Vynovená šou s novou moderátorkou Máriou Čírovou sa uviedla na priemere Markízy, keď si ju malo v druhom večernom pásme pozrieť 4,6 % divákov s podielom 20,9 %. Z večerných programov televízií pritom O 10 rokov mladší dosiahlo najlepší podiel na trhu.

Predchádzajúci Najväčší víťaz sa Markíze usádza v podpriemere, sledovalo ho opäť 6,5 % divákov s podielom iba okolo 18 %. Joj v utorok spadol Semafor, s ktorým už dosahuje čísla ako pri neúspechu Vlkov, pozrieť si ho malo vyše a pod 5 % divákov s podielmi okolo 14 a 13 %. Vlci následne náhle medzitýždenne prepadli výkonom len pod deviatkou.

Medzi menšími film Diabol nosí Pradu na Plus prekročil 5 %, Wau opäť bojovala o pozíciu s telenovelou Doma, keď jej kriminálky dvakrát atakovali 5 % a raz hranicu prekročili, Nikdy ťa neopustím na Doma pokračovalo podielmi pod a rovných 5 %. Okamih zlomu na Dajto podliezol 4 %.

Oteckovia na Markíze dosiahli ďalší extrémny podiel, keď sa pri desiatich ratingoch dostali až pod 41 %, stali sa najsledovanejším programom dňa. Moja mama varí lepšie ako tvoja, naopak, padla len na 10 %. Televízne noviny uhrali 30 %, Noviny zas vyše 20 %, v celkovom publiku boli opäť spravodajstvá vedľa seba, keď sa obe hýbali okolo hranice 525-tisíc divákov.

Čítať viac...
Nahor