Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nové mená šou Tvoja tvár znie povedome: Po Emme Drobnej poznáme jeden z najväčších úlovkov!

Spevácka šou odštartuje už o mesiac, postupne sú známe ďalšie osobnosti.

Po prvej várke osobností, ktoré sa stanú súčasťou ťažiskovej jarnej šou Markízy Tvoja tvár znie povedome, sa na verejnosť dostávajú aj ďalšie mená.

Markíza len v nedeľu potvrdila angažovanie víťazky štvrtej federálnej Superstar a medzi účinkujúcich sa tak zaradí aj Emma Drobná. V Tvoja tvár znie povedome tak budú účinkovať hneď dvaja víťazi tejto speváckej šou, keď na ponuku mal kývnuť aj Lukáš Adamec.

Šou by k tomu mal posilniť aj ďalší známy spevák, ktorý ešte len pred rokom účinkoval rovnako v jarnej hlavnej šou Joj. Súčasťou Tvoja tvár znie povedome by sa podľa prvých informácií, ktoré sa objavili aj na sociálnych sieťach, mal stať frontman skupiny Desmod Mário „Kuly“ Kollár. Spoločne s Emmou Drobnou sa mal stať pre Markízu dôležitým úlovkom.

Sama Markíza medzi ďalšími potvrdila mená Andrej BičanŠtefan Skrúcaný, Michaela Čobejová, Barbora Švidraňová či Viktor Vincze.

Šou Tvoja tvár znie povedome by podľa prvých informácií zo Záhorskej Bystrice mala odštartovať 6. marca. Ako sme vás už informovali, šou by mali patriť nedeľné večery. Bežať by mala približne dva mesiace.

Čítať viac...
Nahor