Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nové detaily o Farme 11: Markíza opäť nasadí celebrity, črtá sa jedno z najkontroverznejších mien!

Markíza ostáva verná novému konceptu Farmy, a to takmer v celom jeho rozsahu.

Minulú jeseň sa Farma dočkala svojej jubilejnej 10. série a s ňou aj veľkej zmeny v pravidlách a koncepte reality šou. Hlavnou zmenou bol princíp rozdelenia súťažiacich na dve skupiny, v jednej sa nachádzali bežní hráči – chudobní, žijúci v obmedzených podmienkach, v tej druhej privilegovaná skupina bohatých, do ktorej Markíza zlákala celebrity.

Pre najbližšiu jedenástu sériu ostáva Markíza verná zmeneným pravidlám. Opäť rozdelí súťažiacich na dva tábory, tentoraz však princípom rozdelenia súťažiacich na „východ“ a „západ“. Kritériom pritom nebude, v ktorej časti Slovenska súťažiaci žijú, ale ku ktorej skupine viac inklinujú.

Napriek tomu, že televízia končí so spočiatku kritizovaným rozdelením na bohatých a chudobných, aj v novej sérii má chcieť ostať verná novinke z vlaňajška, a teda nasadeniu celebrít. Opäť tak má oslovovať viaceré známe osobnosti, ktoré sa zúčastnia nakrúcania reality šou, tentokrát by ich však mohla začleniť prirodzene medzi bežných hráčov, rovnocenne do oboch skupín.

Markíza mená celebrít zatiaľ nekomunikuje, aj keď s nakrúcaním začne už o pár týždňov. Skloňovať sa však začína meno jednej z najkontroverznejších účastníčok spomedzi slovenských reality šou a instagramovej hviezdy Zuzany Plačkovej, ktorá sa v roku 2012 preslávila účinkovaním v reality šou Joj, Hotel Paradise.

Kým vtedy sa zúčastnila šou odohrávajúcej sa v luxusnom rezorte, kde na súťažiacich nečakali žiadne náročné povinnosti, Plačková aktuálne otvorene priznala záujem vyskúšať si Farmu, a to rovno pred nakrúcaním 11. série.

„Zo zvedavosti by som šla na Farmu, asi len kvôli tomu, že žijem na vysokej nohe obklopená všetkým, čím chcel a možno práve Farma by mi vedela pripomenúť niektoré situácie, ktoré som prežila ako dieťa,“ odpísala playmate na jednu z otázok na Instagrame. Televízia ani Plačková na prípadnú účasť v reality šou nereagovali.

Príchod Plačkovej do Hotela Paradise

Čítať viac...
Nahor