Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Nová záhrada pokračuje aj na jeseň, presunie sa do iného času! Smotánka spočiatku s voľnejšou konkurenciou

Šoubizová relácia Markízy bude mať v prvých týždňoch s premiérovými časťami voľnejší priestor.

Joj ostáva verná svojej jarnej sobotnej access novinke Nová záhrada. Magazín však nenaplnil dostatočne so svojimi výkonmi očakávania televízie, keď sa najčastejšie pohyboval okolo 14 % s pádmi aj pod túto hranicu a tak ho čaká nový vysielací čas.

Nová záhrada sa s premiérovými epizódami vráti na Joj od nedele 13. septembra, pričom po novom jej bude patriť nedeľný doobedný slot okolo desiatej hodiny. Prvý raz pobeží od 10:25. V tomto čase už televízia vysielala počas tohto leta reprízové časti magazínu, aktuálne v slote ponúka Česko Slovensko má talent.

V ďalšiu sezónu tak bude Joj ladiť problematický sobotný access opäť inak. Počas leta doň zaradila reprízy Rodinných záležitostí, ktoré razom zlepšili výsledky stanice v tomto čase, postupne však seriál klesá. Príliš sa ale nedarí ani reprízovej Smotánke. Tá už od najbližšej soboty 29. augusta nastupuje s premiérovými časťami, úvodné jesenné vydanie bude opäť venované Dňu otvorených dverí Markízy.

Joj aj v čase nástupu premiér Smotánky ostane zatiaľ verná reprízovým Rodinným záležitostiam. Na jeseň už však ohlásila nástup ďalšieho spin-off dlhovekej relácie Nové bývanie, ktorá sa bude venovať dizajnu. Moderátorom bude taktiež Vlado Voštinár. Novinka by mohla obsadiť sobotný podvečer. Klasické Nové bývanie sa s premiérami vráti v nedeľu 6. septembra.

Čítať viac...
Nahor