Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nová veľká reality šou Markízy Ostrov má prvé verzie loga! Môže dostať dobrodružný podtitul

Šou, ktorá sa pravdepodobne objaví v štruktúre na jeseň, začína Markíza natáčať tento mesiac.

Noviniek o dobrodružnej reality šou Ostrov pribúda. Len pred pár dňami bola odhalená oblasť, v ktorej sa bude projekt nakrúcať spoločne s dátumom štartu výroby, ktorá by mala začať 16. apríla.

Ako už portál Mediaboom.sk ako prvý informoval, Ostrov bude licencovaným svetovým formátov Survivor, ktorý sa tak po prvý raz vo svojej originálnej verzii predstaví aj u nás. Svetovej reality šou prispôsobila Markíza aj jednu z verzií grafiky, ktorá priamo vychádza z originálu.

Logo si televízia nechala zaregistrovať na Úrade priemyselného vlastníctva, a to aj s podtitulom „preľstiť, poraziť, prežiť„. Ide o presnú trojicu slov, ktoré aj priamo v logu využíva originálny Survivor „outwit, outplay, outlast“.

Verzia loga šou Ostrov (vľavo), ktorá vychádza z originálu (vpravo)
ostrov verzia loga prelstit porazil prezit

Túto verziu loga však Markíza v skutočnosti použiť nemusí. Registruje si aj ďalší variant, ktorý sa už odkláňa od originálu, no pripomína grafiku, ktorú televízia použila pri spustení kastingu do reality šou. Survivor už v súčasnosti využíva aj novú verziu grafiky a loga, ukážku nájdete nižšie.

Druhá verzia loga šou Ostrov
ostrov verzia loga 2

Nová podoba loga šou Survivor
survivor 2016_1

Ostrov by sa mal nakrúcať na Filipínach, konkrétne v blízkosti polostrova Caramoan. Viac v tomto článku. Filipíny sú celkovo populárnym miestom pre nakrúcanie formátu Survivor, vznikli tam už rady svetových sérií. Vybrala si ich aj Joj v roku 2007 pre svoj Celebrity Camp, ktorý vychádzal z licencie Survivor.

Ostrov by mohol byť jedným z highlightov Markízy na jeseň. Vystriedať by mohol Farmu, ktorú televízia ťahá už druhú sezónu po sebe bez sezónnej prestávky, zároveň Ostrov líder nedávno avizoval čoskoro.

Čítať viac...
Nahor