Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nová televízna talkshow Schramekovej: Známe ďalšie detaily, vonku už aj názov!

Po viacerých hercoch dostáva vlastnú televíznu šou aj prvá herečka, s nakrúcaním už začala.

Prvá vlastná šou pre slovenskú herečku dostáva reálne kontúry. Joj má už v týchto dňoch nakrúcať novinku jej populárnej tváre Lujzy Garajovej Schramekovej, ktorá má po moderovaní Česko Slovensko má talent aj zisku ocenenia Herečka roka v diváckej ankete OTO za sebou jeden z najúspešnejších rokov.

Schrameková by sa v Talente mala objaviť aj tento rok, pričom má televízia pripravené aj nové časti rodinného seriálu Naši. Zároveň už teraz pracuje aj na vlastnej novej talkshow, ktorá by sa na obrazovkách mohla objaviť ešte v tejto sezóne.

Nová talkshow ponesie názov Čau, Lujza!, o jej nasadení čoskoro informovala Eurotelevízia. Ako uviedla, do talkshow si bude herečka pozývať populárne partnerské alebo manželské páry, ktorým bude patriť jedno vydanie relácie.

Diváci by sa tak v talkshow mali dozvedieť viac o súkromí známych osobností. Do relácie by pritom mohli byť zapojené aj ich deti, ktoré by na svojich rodičov mohli prezradiť niečo navyše.

V súčastnosti spája prvky talkshow s odhaľovaním viac detailov zo súkromia známych osobností zábavná šou Adely Vinczeovej a Dana Dangla Dvaja na jedného. Pred dvomi dekádami zas Markíza postavila legendárnu reláciu Bonzáčik na deťoch známych osobností, ktoré na svojich rodičov bonzovali detaily z ich života. Šou moderoval Maroš Kramár.

Čítať viac...
Nahor