Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nová šou Uhádni môj vek odštartuje už v lete: Poznáme meno moderátora, Joj ju nasadí večer!

Joj spustila prihlasovanie len nedávno, s nasadením otáľať nebude.

Novinku Uhádni môj vek bude chcieť Joj rozbehnúť ešte v priebehu leta. Do šou, ktorá bola na svetovom televíznom veľtrhu predstavená len túto jar, začala televízia zháňať súťažiacich iba začiatkom júla a na obraz by sa mala dostať už v polovici augusta.

Šou, v ktorej budú dvojice hádať vek neznámych osôb, má odštartovať 15. augusta, pričom by sa mala podľa našich informácií vysielať v pondelky a stredy. Joj ju má nasadiť do prime-time, očakávaný je čas o 20:35. Dá sa totiž predpokladať, že televízia akurát odvysiela v pondelky všetky epizódy seriálu Čert nikdy nespí. Aktuálne si ho míňa rýchlejšie, nakoľko tento týždeň po druhýkrát ponúkla dve časti po sebe.

Poznáme už pritom aj moderátora, ktorý bude sprevádzať slovenskou verziou. Joj má využiť jednu zo svojich najstabilnejších tvárí, keď by sa mal s druhým formátom v prime-time predstaviť Vlado Voštinár. Súčasne sa tak bude objavovať v troch projektoch televíznej dvojky, okrem Uhádni môj vek aj v Inkognite a Novom bývaní. Pre Voštinára to však nie je žiadna netradičná situácia, niekoľko projektov v jednom období moderoval aj v minulosti, patrí tak medzi mená s najväčším počtom moderovaných televíznych programov.

Gameshow Guess My Age je denným formátom. Nebude tak prekvapením, ak sa v budúcnosti presunie do denného slotu. Rovnako denne však mala bežať aj iná pôvodne daily šou Dobre vedieť!, ktorú nakoniec Markíza využíva na posilnenie večera. Aktuálne počas leta je dokonca jej jedinou silnou zbraňou. Licencie k obom formátom rátajú aj s večernými, avšak špeciálnymi vydaniami. Podobné sú si projekty aj v rýchlosti nasadenia od ohlásenia či spustenia výroby.

O šou Uhádni môj vek
Guess My Age je novou gameshow, v ktorej súťažia dvojice a hádajú vek cudzích ľudí. Na ceste za správnou odpoveďou im môžu pomôcť viaceré pomôcky ako skladba z roku, kedy sa osoba narodila či napríklad záber z filmu, ktorý sa natočil v rok jej narodenia. Súťažiaci musia trafiť presný vek neznámeho, pričom za rozdiel medzi ich tipom a správnou odpoveďou sú im odrátané peniaze. Po piatich kolách sa s nahratou sumou dostávajú do finále, kde pri hádaní veku posledného neznámeho dostávajú k dispozícii štyri potenciálne možnosti. Aby mohli uhádnuť presný vek, majú k dispozícii opäť indície. Za každú nesprávnu odpoveď je hráčom odrátaná štvrtina z nahratej sumy.

Čítať viac...
Nahor