Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nová šou Rozborila už v lete? Vieme, kedy s ňou televízia skutočne počíta!

Vilo Rozboril takmer tri mesiace natáča svoju novú šou, ktorá má byť jedným z hlavných ťahákov Joj na druhú polovicu sezóny. Televízia sa už taktiež pustila do výroby kampane k novinke. Predčasný nástup šou na obrazovky to však neznamená.

O novej šou Vila Rozborila sa opäť začalo hovoriť intenzívnejšie. Postaral sa o to nielen sám moderátor, ale aj výroba kampane k šou, ktorá sa na Joj objaví už o pár mesiacov. Moderátor už má za sebou prvé mesiace výroby svojej novej relácie a na návrat na obrazovky sa už teší. „Nepochybujem o tom, že sa nájde zopár takých mudrlantíkov, ktorí budú rozprávať, že Rozboril zase ide snívať. Ale mne sa v tom spájajú dve veci. Jedna vec je môj vzťah ku telke. Ja som televízny človek a rád robím telku. Druhá vec je, že vzniklo nejaké know-how, ktoré môže ostatným ľuďom, ktorí sú na tom zle, prinášať radosť,“ hovorí v rozhovore pre Joj.

V súvislosti s natáčaním kampane už na začiatku mája sa začali opäť objavovať informácie o tom, že sa nová šou o plnení snov dostane na obrazovky už v lete. Rozboril sám vytvoril na túto tému polemiku v rámci jeho aktivity v marci, kedy na svojej facebookovej stránke zverejnil pri obrázku o spolupráci s portálom Ľudiaľuďom.sk informáciu, že „Snívanie s Vilom“ bude pokračovať už v lete. Nič viac však moderátor nekonkretizoval a dnes je jasné, že to so štartom jeho relácie nemá nič spoločné.

Portál MediaBoom.sk zisťoval pravdivosť informácií, ktoré sa začínajú šíriť ohľadom nasadenia novinky s Rozborilom. Televízia sama odmieta, že by relácia mala odštartovať v letných mesiacoch. „Reláciu s moderátorom Vilom Rozborilom plánujeme na jeseň tohto roka,“ potvrdila nám hovorkyňa Joj Lucia Kulihová. Pre televíziu nie je výroba relácie vôbec lacná, v Joj si tak ponechajú všetky natočené časti až na obdobie, kedy bude ich nasadenie najrentabilnejšie.

 

Čítať viac...
Nahor